Skocz do zawartości

Zablokowane [Podanie] EvB


EvB

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: EvB
Wiek: 21
Daj nam się poznać [min. 5 zdań złożonych]: Mam na imię Artur. Jestem dumnym użytkownikiem forum csowicze.pl. Jestem multiinstrumentalistą i gram w piłkę z kolegami. Jestem z Lublina i studiuje. Mam dużo wolnego czasu, który mogę  poświęcić na teamspeak. Jestem człowiekiem bezkonfilktowym. 

Jak się o nas dowiedziałeś: Z serwerów CS GO.
Co byś wprowadził w życie serwera?: Zadbałbym o kontakt Graczy z forum na teamspeak. Pomógł rozwiązywac problemy użytkowników. Mógłbym urządzać konkursy karaoke debaty bądź inne ciekawe inicjatywy. 
Twoje doświadczenie: admin ts 
Byłeś już administratorem ts'a? [Jeśli tak to jakich serwerach?}  ekipowicze.pl  admin ts 
Zapoznałeś się z regulaminem?: TAK
Ile możesz poświęcić czasu?: 2-3 h dziennie 
Posiadasz mikrofon?: TAK 
Przeszedłeś mutację głosu?: TAK 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam, jako Wlasciciel i Opiekun serwera przyda mu sie, zeby moc ogarniac adminow i graczy, ktorzy przychodza ze sprawami :) Po za tym, przyda się, zeby ktos wreszcie ogarnal spolecznosc adminow na serwer TS3.

Jestem na TAK! 

𝕵𝖊𝖘́𝖑𝖎 𝖑𝖚𝖇𝖎𝖘𝖟 𝖔𝖉𝖉𝖞𝖈𝖍𝖆𝖈́ 𝖕𝖊ł𝖓𝖆̨ 𝖕𝖎𝖊𝖗𝖘𝖎𝖆̨ – 𝖟𝖔𝖘𝖙𝖆𝖓́ 𝖜𝖎𝖐𝖎𝖓𝖌𝖎𝖊𝖒, 𝖆 𝖓𝖆𝖏𝖑𝖊𝖕𝖎𝖊𝖏 𝖜𝖎𝖐𝖎𝖓́𝖘𝖐𝖆̨ 𝖐𝖔𝖇𝖎𝖊𝖙𝖆̨, 𝖇𝖊̨𝖉𝖟𝖎𝖊𝖘𝖟 𝖔𝖉𝖉𝖞𝖈𝖍𝖆ł 𝖉𝖜𝖎𝖊𝖒𝖆.

RMvI13s.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_20220102_195822.jpg

 

Na tą chwilę jest nas dużo. 

Tak btw, to świetnie sobie radzimy.

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BlackSite

"bezkonfliktowy" - tutaj śmiem się nie zgodzić, ponieważ czasami są z Tobą małe aferami (o takie z dupy) 

 

- rekrutacja jest zamknięta

+ Chęć pomocy 

+ Doświadczenie 

 

Jak rekrutacja będzie otworzona to można go brać na okres próbny :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi się wydaje - rekrutacja jest zamknięta, więc już od buta jestem na nie.

Ogólnie powiem Ci, że bardzo denerwuje mnie fakt, że lubisz wchodzić sobie na kanał Pomocy Administracji CSowicze, wtedy tym samym wszystkich z administracji pingujesz, ja za każdym razem jak weszłam spytać o co chodzi to odpowiadałeś, że tak sobie pogadać chciałeś, a do tego ten kanał nie służy.. 

O tej bezkonfliktowości tak samo jak koleżanka u góry - śmiałabym dyskutować, bo faktycznie czasami wybuchasz.

Wiek jak najbardziej na plus oraz to, że jesteś ambitny i faktycznie chciałbyś nieść pomoc użytkownikom. Podanie również w miarę zachęcająco napisane. 

Podsumowując z racji tego, że rekrutacja jest zamknięta, a administracji jest naprawdę dużo i radzą sobie wzorowo, póki co jestem na nie, aczkolwiek jeśli ponownie złożysz podanie kiedy rekrutacja faktycznie będzie otwarta - będę na tak.

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_odrzucone_csowicze2021.png

Na chwilę obecną mamy wystarczającą ilość osób w kadrze TS3.

Poinformujemy, kiedy będzie otwarta rekrutacja.

Kolejny powód odrzucenia podania to złamanie regulaminu TS3 pod kątem wchodzenia na kanał pomocy CSowicze.pl luźnych rozmów.

Służy od tego kanał publiczny/prywatny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie