Skocz do zawartości

Zablokowane FishU adm? v3


FishU

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

  • 50 godzin gry na serwerze          +
  • Minimum 16 lat lub mutacja     +
  • Mikrofon // zakupiony, nie brzęczy nic. Jest normalny kontakt ze mną.  +
  • Znajomość Sourcemod'a 3/5 (W skali Admina, czyli komendy, obsługa panelu admina)     3/5
  • Konieczne opłacanie składki członkowskiej 10zł/msc           +
  • Dawanie dobrego przykładu innym graczom        +
  • OBOWIĄZKOWY STATUS PRIME CS:GO - PODANIE BEZ PRIME = AUTOMATYCZNE ODRZUCENIE         +

 

Wzór:

  • Imię:  Andrzej
  • Wiek:  23 
  • Nick z gry: FishU 
  • Link do profilu GT na serwerze:  https://www.gametracker.com/player/FishU/137.74.5.146:27015/   
  • Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198189598807/
  • Steam ID: STEAM_1:1:114666539
  • Czy posiadasz status PRIME?: TAK
  • Dlaczego Ty?: Daje przykład graczom, upominam ich gdy czegoś nie przestrzegają, pomagam, dobry kontakt z @dminami, nie sprawiam problemów, każdy mnie zna, raczej mam dobrą opinię w śród graczy. Aktywny na u@ jak i na chatboxie, potrafię odróżnić czitera od zwykłego gracza. Adminowałem tu kiedyś ale na 1.6, szybko się uczę. I służę pomocą. ;) 
  • Ile grasz dziennie?: Zależy od tego jak mam ułożony grafik w pracy i od tego jakie są obowiązki w domu ;) szanujmy się każdy jest człowiekiem i nie będzie siedział non stop na grze.
  • Składka członkowska 10zł/msc (TAK/NIE): Oczywiście 
  • Znajomość sourcemoda (0/5): 3/5
  • Kontakt: Steam. Fb, Ts, Dc, Forum. nr tel..
  • Czy zapoznałeś się z taryfikatorem kar i regulaminem serwera? (TAK/NIE): TAK

ZNAJDZIESZ MNIE O TUTAJ :D

   

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

 

tXphS9D.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- w ostatnim czasie brak aktywności na serwerze

+/- sm

- nie przypominam sobie żebyś kiedyś zgłosił kogoś na u@ jak ja byłem ( może zgłaszałeś akurat jak mnie nie było więc jak się mylę to sory )

 

Twoja trzecia próba i trzeci raz jestem na NIE

 

Zrzut ekranu 2022-01-02 111828.png

Edytowane przez _Mistrzu_

 

image.png  07.02.2022-25.04.2024

 

500x200.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+  Wiek.

+ Podanie, ładne estetyczne.

+ Składka

+/- Sm. 

-  GT. 

- Mikrofon tak ja już wcześniej też pisałem.

 

Jestem za okresem próbnym, wtedy wszystko się wyjaśni czy się nadajesz.

 

@ Admin CS:GO [MIRAGE #1] Wypowiedzcie się chętnie poznam wasze opinie. 

gKQsvOW.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BlackSite

Jestem na tak :) 

+ Kolega bardzo ogarnięty
+ Stara się, bo to już kolejne Jego podanie (zaangażowany)

+ Aktywność super, chęć pomocy! 
Bierta! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.01.2022 o 10:32, FishU napisał:

Wymagania:

  • 50 godzin gry na serwerze          +
  • Minimum 16 lat lub mutacja     +
  • Mikrofon // zakupiony, nie brzęczy nic. Jest normalny kontakt ze mną.  +
  • Znajomość Sourcemod'a 3/5 (W skali Admina, czyli komendy, obsługa panelu admina)     3/5
  • Konieczne opłacanie składki członkowskiej 10zł/msc           +
  • Dawanie dobrego przykładu innym graczom        +
  • OBOWIĄZKOWY STATUS PRIME CS:GO - PODANIE BEZ PRIME = AUTOMATYCZNE ODRZUCENIE         +

 

Wzór:

  • Imię:  Andrzej
  • Wiek:  23 
  • Nick z gry: FishU 
  • Link do profilu GT na serwerze:  https://www.gametracker.com/player/FishU/137.74.5.146:27015/   
  • Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198189598807/
  • Steam ID: STEAM_1:1:114666539
  • Czy posiadasz status PRIME?: TAK
  • Dlaczego Ty?: Daje przykład graczom, upominam ich gdy czegoś nie przestrzegają, pomagam, dobry kontakt z @dminami, nie sprawiam problemów, każdy mnie zna, raczej mam dobrą opinię w śród graczy. Aktywny na u@ jak i na chatboxie, potrafię odróżnić czitera od zwykłego gracza. Adminowałem tu kiedyś ale na 1.6, szybko się uczę. I służę pomocą. ;) 
  • Ile grasz dziennie?: Zależy od tego jak mam ułożony grafik w pracy i od tego jakie są obowiązki w domu ;) szanujmy się każdy jest człowiekiem i nie będzie siedział non stop na grze.
  • Składka członkowska 10zł/msc (TAK/NIE): Oczywiście 
  • Znajomość sourcemoda (0/5): 3/5
  • Kontakt: Steam. Fb, Ts, Dc, Forum. nr tel..
  • Czy zapoznałeś się z taryfikatorem kar i regulaminem serwera? (TAK/NIE): TAK

 


JESTEM NA TAK. 

moim zadaniem zawodnik powienien mieć admina w dniu urodzenia. Ten oto gracz jest potencjalnym zagrożeniem graczy ze sławnej sceny e-sportowej Counter Strike. Jego umysł opiera się głównie na rozporządzaniu świetnych, genialnych oraz bardzo przemyślanych taktyk, przez które przeciwnicy łapią się za głowy co rundę. Ogromna ilość ilorazu inteligencji pozwoliła mu również na wykreowanie perfekcych ruchów myszką, co wiąże się z najlepszym poziomem aima na całym świecie. Stwierdzam, iż wyżej wymieniony gracz, którego chyba nie muszę nikomu przedstawiać dąży do dobrze znanego nam rankingu hltv top1 graczy na całym świecie. 

Admin należy mu sie jak psu buda. 

POLECAM ZAWODNIKA


JESTEM NA TAK. 

moim zadaniem zawodnik powienien mieć admina w dniu urodzenia. Ten oto gracz jest potencjalnym zagrożeniem graczy ze sławnej sceny e-sportowej Counter Strike. Jego umysł opiera się głównie na rozporządzaniu świetnych, genialnych oraz bardzo przemyślanych taktyk, przez które przeciwnicy łapią się za głowy co rundę. Ogromna ilość ilorazu inteligencji pozwoliła mu również na wykreowanie perfekcych ruchów myszką, co wiąże się z najlepszym poziomem aima na całym świecie. Stwierdzam, iż wyżej wymieniony gracz, którego chyba nie muszę nikomu przedstawiać dąży do dobrze znanego nam rankingu hltv top1 graczy na całym świecie. 

Admin należy mu sie jak psu buda. 

POLECAM ZAWODNIKA

Edytowane przez mechanik7707
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie