Skocz do zawartości

Zablokowane [Multi Admin] Propozycja


Samael

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, przychodzę z propozycją rozszerzenia ilość mulitadminów dla serwerów CS:GO (ale równie dobrze, można zrobić to w przypadku 1.6 na równo).

 

Dlaczego? Ponieważ zdarzy mi się wejść czasem na serwery CS:GO po za AWP i Multiarena i są albo cziterzy albo debile, którzy nie dają normalnie grać innym graczom. 

 

A szczerze mówiąc, co to jest 2 multiadminów, nie zawsze są w ciągu dnia i nocy, nie mówiąc o tym kiedy jest dwóch. Pisanie zgłoszeń na żywo z serwerem ma efekt znikomy. A co więcej multiadminów tym lepiej dla serwerów prawda? Ba, od razu będę mógł zgłosić swoją kandydature.... 

 

 

EDIT: 
Skoro jest poparcie to myślę, że dobrym pomysłem byłoby zrobienie 5 multi adminów :)

 

Edytowane przez Samael

𝕵𝖊𝖘́𝖑𝖎 𝖑𝖚𝖇𝖎𝖘𝖟 𝖔𝖉𝖉𝖞𝖈𝖍𝖆𝖈́ 𝖕𝖊ł𝖓𝖆̨ 𝖕𝖎𝖊𝖗𝖘𝖎𝖆̨ – 𝖟𝖔𝖘𝖙𝖆𝖓́ 𝖜𝖎𝖐𝖎𝖓𝖌𝖎𝖊𝖒, 𝖆 𝖓𝖆𝖏𝖑𝖊𝖕𝖎𝖊𝖏 𝖜𝖎𝖐𝖎𝖓́𝖘𝖐𝖆̨ 𝖐𝖔𝖇𝖎𝖊𝖙𝖆̨, 𝖇𝖊̨𝖉𝖟𝖎𝖊𝖘𝖟 𝖔𝖉𝖉𝖞𝖈𝖍𝖆ł 𝖉𝖜𝖎𝖊𝖒𝖆.

RMvI13s.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej za.

NIe wiem jak csgo aczkolwiek w 1.6 serwery osattnio kreca sie dobrze, w dodatku po resecie bansa jest zapotrzebowanie na adminow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja_przyjeta_csowicze2021.png

Zwiększone limity do 3 M@ z każdego rodzaju

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie