Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie mow mi Kotku


Mow mi Kotku

Rekomendowane odpowiedzi

<<<WZÓR >>>>

 

Nick:  Mow mi Kotku 
Imię:  Michał

Coś o sobie: jestem Michał lat 21 z Katowic słynny imprezowicz i największy w mieście znany na rondzie bokiem hah a tak poza tym to czasem wredny nie miły ale tylko dla tych co nie mają szacunku a tak to można że mną pogadać zawsze 
Wiek:  21
Doświadczenie: gram już ponad 10 lat bywałem już adminem na nie jednej sieci i nie było problemu szczególnie że na jb gram więcej niż DD2 lub inne 

Dlaczego Ty chcesz zostać adminem:?  Ponieważ serwer mi się podoba ludzie normalni ogarnięci to i grać się chce a czasami też  admin się przyda no i widzę że rekrutacja otwarta to i spróbować można 

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Mow mi Kotku %3A* ^.^/51.83.215.2:27015/

Ile czasu możesz poświęcić na serwerze tygodniowo?: Codziennie bywam po kilka godzin 

Znajomość regulaminu [0/10]: 7

Znajomość moda JailBreak [0/10]: 7

Składka (TAK/NIE): tak

Znajomość AMXX [0/10]: 6

Steam ID? :  https://steamcommunity.com/profiles/76561199151351530/

Posiadasz mikrofon?:  Tak 


Kontakt: forum steam ts3

 

- Wiek min. 16 lat 

- Posiadanie TeamSpeak3 

- Sprawny mikrofon 

- Steam 

- Minimum 1000 minut przegrane na serwerze lub zapraszam do Strażnik 

-Minimum 14 dni jako Strażnik X

- Minimum 25 dni stażu na serwerze. 

- Składka 10 zł miesięcznie (pierwsze 5 dni darmowy Svip) 
- Minimalna znajomość AMXX [6/10

- Minimum 5 postów na forum csowicze.pl 

- Znajomość regulaminu 

 

 

!!! Oświadczam !!! Zapoznałem się z tematem [Skala] AMXX od 1 do 10 i Regulamin Jailbreak

 

 

<<<< PROSZĘ SKOPIOWAC CAŁĄ ZAWARTOŚĆ DO PODANIA >>>>

 

Prosze o nie marnowanie czasu administracji. Jeśli nie potrafisz dostosować się do polecenia w/w nie nadajesz się, oraz twoje podanie zostanie ODRZUCONE.

 

 

Administracja zastrzega sobie prawo do rozpatrzenia podania w ciągu tygodnia. 

b_560x95.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tak

ct

wiek

amxx

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to często cię widać na serwerze, sprawiasz pozór człowieka rozumnego, ale przez akcję kiedy wyzywałeś niczemu niewinne "dziecko" (prowadził poprawnie) tylko przez to, że miało małą wadę wymowy zastanowiłbym się dwa razy czy ktoś z takim zachowaniem powinien pełnić funkcję administratora serwera.

 

+wiek

+składka

+czesto ct

+gt

 

Wspomniałeś w podaniu "poza tym to czasem wredny nie miły ale tylko dla tych co nie mają szacunku", według mnie admin powinien zachować zimną krew  i nie wdawać się w niepotrzebne dyskusje nawet jeśli jest prowokowany (co na tym serwerze można zaobserwować często), a już zdarzyła się sytuacja wspomniana wyżej.

Ja bym proponował najpierw napisać podanie na strażnika, jeśli taka sytuacja nie miała by znowu miejsca byłbym na TAK.

Strzeżcie się Czyngis-Chana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie widzę Cię w ogóle. (Nie bierz tego do serca, bo sam rzadko bywam)

Jedyny minus dlatego plusów nie wymienię, sam wydedukuj z informacji w nawiasie dlaczego.

Jednakże:

kierując się wypowiedziami osób wyżej, jestem na tak bo im wierzę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc jestem na tak

+gt

+steam

+wiek

+grasz często w ct i ogarniasz

+wydajesz się być ogarnięty idzie z tobą porozmawiać

Podanie przyjęte zgłoś się do mnie lub kogoś z opiekunów w celu weryfikacji amx i regulaminu oraz odbioru flag 

Gratulacje :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie