Skocz do zawartości

Zablokowane FishU adm?


FishU

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

  • 50 godzin gry na serwerze       -
  • Minimum 16 lat lub mutacja     +
  • Mikrofon // zakupiony, nie brzęczy nic. Jest normalny kontakt ze mną. 

 

  • Znajomość Sourcemod'a 3/5 (W skali Admina, czyli komendy, obsługa panelu admina)     3/5
  • Konieczne opłacanie składki członkowskiej 10zł/msc           +
  • Dawanie dobrego przykładu innym graczom        +
  •  
  • OBOWIĄZKOWY STATUS PRIME CS:GO - PODANIE BEZ PRIME = AUTOMATYCZNE ODRZUCENIE         +

 

Wzór:

  • Imię:  Andrzej
  • Wiek:  23 
  • Nick z gry: FishU 
  • Link do profilu GT na serwerze:  https://www.gametracker.com/player/FishU/137.74.5.146:27015/    Minutes Played: 2449 Nadrobię szybko każdy ma też życie prywatne.
  • Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198189598807/
  • Steam ID: STEAM_1:1:114666539
  • Czy posiadasz status PRIME?: TAK
  • Dlaczego Ty?: Daje przykład graczom, upominam ich gdy czegoś nie przestrzegają, pomagam, dobry kontakt z @dminami, nie sprawiam problemów, każdy mnie zna, raczej mam dobrą opinię w śród graczy. Aktywny na u@ jak i na chatboxie, potrafię odróżnić czitera od zwykłego gracza. Adminowałem tu kiedyś ale na 1.6, szybko się uczę. I służę pomocą. ;) 
  • Ile grasz dziennie?: Zależy od tego jak mam ułożony grafik w pracy i od tego jakie są obowiązki w domu ;) szanujmy się każdy jest człowiekiem i nie będzie siedział non stop na grze.
  • Składka członkowska 10zł/msc (TAK/NIE): Oczywiście 
  • Znajomość sourcemoda (0/5): 3/5
  • Kontakt: Steam. Fb, Ts, Dc, Forum. nr tel..
  • Czy zapoznałeś się z taryfikatorem kar i regulaminem serwera? (TAK/NIE): TAK

ZNAJDZIESZ MNIE O TUTAJ :D

   

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

 

tXphS9D.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ Wiek

+ Kultura

+/- SM

- GT Tak jak sam napisałeś, nie masz tych godzin, dodatkowo martwią mnie, że sporo masz takich przerw po 5/4/6/7 dni na steam jak zauważyłem.

- Mikrofon, może i masz mikro, ale jest tak masakryczne, że rozumiem zazwyczaj co drugie słowo.

 

I to już tak z troszkę innej beczki, jaką mamy pewność, że na serwerze będziesz grał ty ? A nie twój kuzyn jak to się wcześniej zdarzało.

 

Obecnie wstrzymuje się od głosu NEUTRAL 

Edytowane przez Nyguss
edit

gKQsvOW.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, FishU napisał:

Wymagania:

  • 50 godzin gry na serwerze       -
  • Minimum 16 lat lub mutacja     +
  • Mikrofon
  • Znajomość Sourcemod'a 3/5 (W skali Admina, czyli komendy, obsługa panelu admina)     3/5
  • Konieczne opłacanie składki członkowskiej 10zł/msc           +
  • Dawanie dobrego przykładu innym graczom        +
  •  
  • OBOWIĄZKOWY STATUS PRIME CS:GO - PODANIE BEZ PRIME = AUTOMATYCZNE ODRZUCENIE         +

 

Wzór:

  • Imię:  Andrzej
  • Wiek:  23 
  • Nick z gry: FishU 
  • Link do profilu GT na serwerze:  https://www.gametracker.com/player/FishU/137.74.5.146:27015/    Minutes Played: 2449 Nadrobię szybko każdy ma też życie prywatne.
  • Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198189598807/
  • Steam ID: STEAM_1:1:114666539
  • Czy posiadasz status PRIME?: TAK
  • Dlaczego Ty?: Daje przykład graczom, upominam ich gdy czegoś nie przestrzegają, pomagam, dobry kontakt z @dminami, nie sprawiam problemów, każdy mnie zna, raczej mam dobrą opinię w śród graczy. Aktywny na u@ jak i na chatboxie, potrafię odróżnić czitera od zwykłego gracza. Adminowałem tu kiedyś ale na 1.6, szybko się uczę. I służę pomocą. ;) 
  • Ile grasz dziennie?: Zależy od tego jak mam ułożony grafik w pracy i od tego jakie są obowiązki w domu ;) szanujmy się każdy jest człowiekiem i nie będzie siedział non stop na grze.
  • Składka członkowska 10zł/msc (TAK/NIE): Oczywiście 
  • Znajomość sourcemoda (0/5): 3/5
  • Kontakt: Steam. Fb, Ts, Dc, Forum. nr tel..
  • Czy zapoznałeś się z taryfikatorem kar i regulaminem serwera? (TAK/NIE): TAK

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+wiek

-gt

+-sm

-mikrofon

- nie spełniasz wymagania

NA NIE 

Edytowane przez _Mistrzu_

 

image.png  07.02.2022-25.04.2024

 

500x200.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem na tak a dlaczego? :

+ znajomość sm

+ wiek 

+ uczciwa osoba oraz komunikatywna na serwerze jak i na forum.

+/- jestem przekonania, że GT można nadrobić :)

+/- mikrofon podczas bycia administratorem może kupić drugi więc myślę, że nie przeszkadza to w niczym.

Okres próbny na 2 tygodnie i ten okres próbny zweryfikuje wszystko.

Pozdrawiam

Projekt bez tytułu (22).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na tak ! 
+aktywnosc
+wiek
+staz
+ widze na serwerach gracza :D 
+kulturalny
+gt
+kontakt.

DING DONG (3).gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na nie ze względu na kulture na serwerze gdy cię zabiją zaczynasz krzyczeć wielokrotnie przy tym klnąc do tego nie mając zbyt dobrego mikrorfonu

Po 2 na serwerze jestem bardzo często znam tu praktycznie wszystkich nie słyszałem jeszcze zebyś kogos upominał prędzej ty jestes upominany za wulgaryzmy. Przykład może dajesz ale niezbyt dobry do naśladowania

Edytowane przez BOT Matix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często obserwuje graczy na spect czy poprzez zachowania chatu w logach chatu serwera bądź konsoli. Wielokrotnie słyszałem i czytałem, że masz dobre podejście do serwera.

To prawda, że upominasz nas na u@ odnośnie zachowań graczy m.in brak mutacji, przekrzykiwania, cheaterzy. Jednak święty też nie jesteś masz czasami momenty, że nie potrafisz opanować się, gdy gracz cię zacznie prowokować.

 

Admini również mają takie samo zdanie co ja.

Co do wymagań nie spełniasz jedynie godzin i burczący microfon, który bardzo nie pomaga w tym.

Sądzę, byś nabił kilkanaście godzin więcej i moje zdanie się zmieni.

 

- GT 

- microfon 

+ wiek 

+- zachowanie 

+ za zgłoszenia na u@ 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BlackSite

Znam Cię dobrze z naszych gierek i wiem, że umiesz się wkurzyć, ale w roli admina Cię nie widziałam i nie wiem jak potrafisz się zachować także jestem skłonna dać Ci na tak! 

 

+ Ogarnięty, pomocny 

+/- GT, bo jak komuś zależy to i gra bez tego! 

+ Mikrofon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobij godziny na serwerze i napisz jeszcze raz. Pozdrawiam
podanie_odrzucone_csowicze2021.png

Edytowane przez .NiunieK.

OTWORZYLIŚMY DLA WAS NOWY SERWER CS:GO !

b_350_20_2979da_313eac_ffffff_000000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie