Skocz do zawartości

Zablokowane SKARGA


Cziter:D

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: @rQ8Cqbe.png Cziter:D

 

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) :marcinek2012pl

 

Powód skargi: nadużywanie admina brak kultury od strony admina oraz nie znajomość regulaminu. Free ban

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): świadek Koko532 wiedział jak admin dał boksa nam w celi i zresetował nam hp svipa po czym kazał mi kliknąć e podczas liczenia zamiast po liczeniu zabić to na 3 mnie zabił a potem powiedział 210. A i zapomniałem do powiedzieć , że na poprzedniej mapie jak byłem z nim w ct jak był chowany to mnie slayną i siebie też żeby nie było chowanego.

No może tam przeklinałem ale nie na niego po pierwsze tylko od dostawcy neta bo mi udostępnił chujow* net i miałem 900 pingu i mnie klatkowało więc jak tu nie klnąć a nie było to do admina po pierwsze po 2 jedynie co napisałem to tylko , że go ochrzanie za slaynięcie i spytałem się go czy czytał reg po czym dostałem za obraze nie źle choć to nie było do niego :P na przyszłość patrze się przez 2 mapy screeny z chat boxa bo po jednym możecie wyciągnąć po chopne wnioski więc ban był za free bo zły powód dał powinniem tylko za kulturkę :P. A  miałem rację co do nadużywania admina bo mnie to wkurzyło jak mnie i siebie slayną na chowanym i zbugował zabawe na wcześniejszej  mapie.

A i nyz tu byłeś błędzie bo chciałem wykonać a miałem laga i nie klnąłem do cb tylko na net , ale jak już to ci oddałem za tego bana , że nie powinnieneś nadużywać jak pisałem jak byliśmy w ct i ty mnie np. sleyasz i zabawe bugujesz bi za to też jest ban więc nie wiem czemu chciałeś zbugować zabawe to mi wytłumacz czemu sleynołeś.

Czas zdarzenia: teraz

Edytowane przez ViruOff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Boks został włączony przez przypadek (lag serwera, ewentualnie klawisz 9 na klawiaturze się nie kliknął)
2. Nie mogłem podbiec do Was od razu po otworzeniu celi i każdego leczyć, bo skończyłoby to się łatwym buntem (Miałem AWP)
3. Zostałeś zabity za niewykonywanie polecenia (I tak celowałem w głowę, żebyś potem nie płakał że udałoby Ci się zbuntować z 220hp). Zamiast tego wolałeś bezsensownie spamować na czacie.
4. Do Każdego więźnia, który wykonywał poprawnie pierwsze polecenia podszedłem podczas jego kolejki na losowanie ruletki aby go uleczyć do maxa (Chociaż z tego co pamiętam byli to gracze bez svipa/vipa więc i tak mieli maksymalną ilość HP - 100) - Do Ciebie również bym poszedł, ale wolałeś stać w miejscu i ignorować polecenia.

Co do powodu skargi:
Nadużywania admina - w trakcie Twojego pobytu na serwerze na mapie jb_warm użyłem admina jedynie do nadania Tobie bana za obrazę.
Brak kultury - można to co najwyżej zaobserwować u Ciebie (za co zresztą dostałeś bana)
Nieznajomość regulaminu - zapewniam Cię, że regulamin znam.
Free ban - Dostałeś bana na 30 minut za liczne obrazy, równie dobrze mogłeś go dostać na 1 dzień jak na to jak się odpaliłeś.

PS: jb_warm 18:33 - 19:12, ale wystarczy obejrzeć 1 rundę (Poniedziałek) demko kto wie gdzie znaleźć to znajdzie pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mogę się wypowiedzieć to tak : Po obejrzeniu demka stwierdziłęm , że na tego bana po prostu zasłużyłeś. Dam tu 1 ss , które pokazuję , że masz brak kultury wobec innych graczy.  Na tym ss widać jakie słowa padają przeciw graczy ( co prawdo to 1 ss , ale wyraźnie widać jakie są słowa ). Póżniej po dostaniu bana tez coś pisałeś ale już nie robiłem ss'ów gdyż wyłączyłęm demko i przyszedłem napisać odpowiedź. Moim zdaniem admin tak naprawdę złego nie zrobił tylko dał ci bana za kulturę na 30 min i ty odrazu piszesz skargę. 

 

obraz_2021-12-18_210547.png

kolorowa_linia.gif

Edytowane przez *chmiel*

chm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto zacząłą ten zaczą , ale ja mu odałem za to ,że prowokował mnie przez mikrofon , że bym niby nie płakał i nazywał mnie dzieckiem choć jestem od niego starszy i doświadczony a oglądnijcie z wcześniejszej mapy przed jb warm co na chowanym mnie jak byłem w ct i siebie sleyną i zbugował zabawe tt

Przez Gość,

Jak chcesz coś dodać użyj opcji edytuj w pierwszym swoim poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się wypowiem bo byłem na serwerze jak gracz @rQ8Cqbe.png Cziter:D dostał bana .

Admin @ Nzydał bana graczowi ale było za co był nie miły i wyzywał  i jak @ Nzy się pomylił z czymś to już gracz zaczynał wyzywać go.

I jak pisze w skardze admin mógł mu dać bana na dłużej.

Pozdrawiam.

I @rQ8Cqbe.png Cziter:D bez obrazy ale liczy się prawda🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie