Skocz do zawartości

Zablokowane POdanie na straznika JB [Bogusz.exe]


Bogusz.exe

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Bogusz.exe
Imię: Sebastian
Wiek: 22
Doświadczenie: 
gram w cs długo, nie pamietam dokłądnie ale myśle, że bedzie 8-9 lat, miałem admina na jb, miałem rownież na kilku zm ale z powodu problemów prywatych musiałem zrezygnować.

Coś o sobie:  staram sie być ogarnięty, ale są momenty w których łatwo mnie zdenerwować a wtedy potrawie, hmmm? wybuchnąć, staram sie nie wpadać łatwo w zdenerwowanie i staram sie nad tym panować i mieć większy dystans do tego co sie dookoła mnie dzieje

Dlaczego Ty chcesz zostać strażnikiem:? chcę pomóż w ogarnięciu, gram o róznych porawch i wiem, że mógłbym sie przydać w celu ogarnięcia co sie dzieje.

Posiadasz steam? (Jesli tak dodaj stema id) : tak, STEAM_0:1:506159684

Składka (TAK/NIE): tak

Ile czasu możesz przegrać na serwerze tygodniowo?: zależy jak pracuje, ale będę się strał jak najwięcej.

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Bogusz.exe/51.83.215.2:27015/
Znajomość AMXX [0/10]: 6

Znajomość regulaminu [0/10]: 7

Znajomość moda JB [0/10]: 7
Posiadasz mikrofon?:  tak

Edytowane przez ViruOff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ Wiek

+ Składka

+ Steam

- GT

 

21 minut temu, Bogusz.exe napisał:

Coś o sobie:  staram sie być ogarnięty, ale są momenty w których łatwo mnie zdenerwować a wtedy potrawie, hmmm? wybuchnąć, staram sie nie wpadać łatwo w zdenerwowanie i staram sie nad tym panować i mieć większy dystans do tego co sie dookoła mnie dzieje      Skoro Ciebie łatwo zdenerwować to Sory ale Na OGROMNY   MINUS.

  - AMXX

   

26 minut temu, Bogusz.exe napisał:

Dlaczego Ty chcesz zostać strażnikiem:? chcę pomóż w ogarnięciu, gram o róznych porawch i wiem, że mógłbym sie przydać w celu ogarnięcia co sie dzieje.             Tutaj też na  MINUS Gdyż twoje GT nie powołuje do tego , że grasz na tym serwerze dość często.

   Oficjalne Zdanie To NA  NIE.

         Pozdrawiam.

chm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bogusz.exe napisał:

Coś o sobie:  staram sie być ogarnięty, ale są momenty w których łatwo mnie zdenerwować a wtedy potrawie, hmmm? wybuchnąć, staram sie nie wpadać łatwo w zdenerwowanie i staram sie nad tym panować i mieć większy dystans do tego co sie dookoła mnie dzieje

 

Opanowanie jest to jedna z najważniejszych cech admina.

Dla przykładu nauczyciel prowadzi lekcje ktoś gada i mu przeszkadza.

Ten wybucha i wyzywa ucznia.

Kto ma później kłopoty u dyrektora nauczyciel czy uczeń?

 

Na nie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie w ogóle cię nie kojarzę, pograj na serwerze, wchodź do ct

i następnym razem przeczytaj co jest napisane w podaniu na strażnika/admina brakuje ci części wzoru.

Edytowane przez ViruOff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie