Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie na stanowisko strażnika - rozansk7y.


RozaneQ.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: rozansk7y
Imię: Jakub
Wiek: 15 (25. grudnia 16)


Doświadczenie: No to cóż... Byłem na kilku serwerach na randze administratorskiej, głównie to był administrator, lecz oczywiście zaczynałem od strażnika.

Coś o sobie: Jak już wcześniej wspominałem, to mam na imię Kuba i 25 grudnia ukończę 16. rok życia. Pochodzę z Gorzowa Wlkp. znajdującego się w woj. Lubuskim. Interesuję się informatyką, polityką, piłką nożną oraz grami komputerowymi. W CS 1.6 gram od kilku lat, bodajże od 2015-16; obecnie również pogrywam w LoL`a, Fifę itp. Jestem charyzmatyczną oraz ogarniętą osobą; posiadam profesjonalne podejście do fachu. Lubię żartować, lecz nie za dużo. 

Dlaczego Ty chcesz zostać strażnikiem:? Chciałbym zostać strażnikiem z kilku powodów: Pierwszym powodem przemawiającym za tą decyzją jest fakt, iż Wasza sieć serwerów bardzo mi się spodobała pod wzgl. community i poziomu administracji. Jak i również przegrałem kilkadziesiąt godzin na JB, więc zdecydowanie chciałbym wstąpić w wasze szeregi. Również chcę powspominać sobie czasy "adminowania", zyskać nowe umiejętności/doświadczenie z tą rolą :) 

Posiadasz steam? (Jesli tak dodaj stema id) : Nie posiadam Steam`a

Składka (TAK/NIE): TAK (W zależności, ile pieniędzy musiałbym przeznaczyć na to.)

 

Ile czasu możesz przegrać na serwerze tygodniowo?: Jestem w stanie przegrać od 15 do 25 godzin w tygodniu.

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/rozansk7y//51.83.215.2:27015/
Znajomość AMXX [0/10]: 6/10

Znajomość regulaminu [0/10]: 8/10

Znajomość moda JB [0/10]: 9/10


Posiadasz mikrofon?: Posiadam


Kontakt:

 

Discord: rozansk7y.gg#3789

 

 

 

!!! Oświadczam !!! Zapoznałem się z tematem [Skala] AMXX od 1 do 10

 

<<<< PROSZĘ SKOPIOWAC CAŁĄ ZAWARTOŚĆ DO PODANIA >>>>

 

Prosze o nie marnowanie czasu administracji. Jeśli nie potrafisz dostosować się do polecenia w/w nie nadajesz się, oraz twoje podanie zostanie ODRZUCONE.

 

Administracja zastrzega sobie prawo do rozpatrzenia podania w ciągu tygodnia

 

 

 

 

 

 

 

Liczę na poz. sprawdzenie mojego podania,

Pozdrawiam. :D 

 

Edytowane przez ViruOff

kolorowa_linia.gif.9a529f7d6bcccfe1c365278efc9d8198.gif.8bcca086204cee89ff2fa012f967a6d7.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-GT

-STEAM

-CT 

-PODAJESZ ZE ROZEGRASZ TYGODNIOWO 15-25H A Z TEGO CO WIDZE TYGODNIOWO MAX PRZEGRALES 10H  A ZAZWYCZAJ PRZEGRYWASZ  NIE CALE 6H

 

NA NIE

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie