Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Podanie o Admina


u6tek

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od plusów i minusów...

 

+ wiek (ujdzie)

+ mikro i mutacja (ujdzie)

+ zachowanie (ujdzie)

+ czas (ostatnio całkiem jesteś widoczny nawet dla mnie)
+ składka

 

Natomiast jest kłamstwo:
- znajomość source moda 4/5 

Otóż tak nie jest bo nie znasz nic, przeczytanie komend i nauczenie się ich na pamięć o ile Ci się udało, nie zmieni faktu, że nadal nie znasz source moda.

Dlaczego wspominam? Ponieważ miałeś problem wgl z odnalezieniem gdzie wgl złożyć podanie, nawet nie wiedziałeś jakiej sieci serwerów był serwer AWP, ba nawet błachego spadochronu nie potrafiłeś użyć, a jest to domyślny bind używany od X lat istnienia całego Counter Strike. Kolejna sprawa to ignorowanie adminów w tym mnie, kiedy mówiliśmy Ci, abyś postarał się i sam dowiedział się gdzie i jak napisać podanie, mimo, że tłumaczyliśmy Ci to kilka razy po czym zostałeś przeze mnie zmutowany. Mógłbym wytknąć jeszcze parę rzeczy, ale daruję sobie.

 

Aczkolwiek wracając do mojej opini na Twoje podanie i dołączenie do nas. Osobiście mimo, że bywam wytykalski i czepliwy to bywam też wyrozumiały. Myślę, że możesz spróbować swoich sił i może akurat się sprawdzisz, kązdy kiedyś musi się nauczyć w swoim czasie. Natomiast jedno jeszcze napiszę - jak będziesz cokolwiek robił na odwal bądź Twoje zachowanie się zmieni z sumiennego uczenia się jak obecnie na jakieś zabawy bądź nadużywanie admina osobiście będę leciał do Właściciela  i Opiekunów o pozbycie się admina. 

Jestem na TAK! Przyda się admin - życzę powodzenia! 

 

Pozdrawiam bajkopisarz Samael.

𝕵𝖊𝖘́𝖑𝖎 𝖑𝖚𝖇𝖎𝖘𝖟 𝖔𝖉𝖉𝖞𝖈𝖍𝖆𝖈́ 𝖕𝖊ł𝖓𝖆̨ 𝖕𝖎𝖊𝖗𝖘𝖎𝖆̨ – 𝖟𝖔𝖘𝖙𝖆𝖓́ 𝖜𝖎𝖐𝖎𝖓𝖌𝖎𝖊𝖒, 𝖆 𝖓𝖆𝖏𝖑𝖊𝖕𝖎𝖊𝖏 𝖜𝖎𝖐𝖎𝖓́𝖘𝖐𝖆̨ 𝖐𝖔𝖇𝖎𝖊𝖙𝖆̨, 𝖇𝖊̨𝖉𝖟𝖎𝖊𝖘𝖟 𝖔𝖉𝖉𝖞𝖈𝖍𝖆ł 𝖉𝖜𝖎𝖊𝖒𝖆.

RMvI13s.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak 

Zacznę od tego, że mam wątpliwości co do Twojego wieku. Na profilu masz 13 tu piszesz 15 ? nie rozumiem ale czekam na sensowne wyjaśnienie na pv :) 

Po drugie patrząc co napisał @ Samael nie znasz sm 4/5 co też chciałbym sprawdzić na pv wiec zapraszam do kontaktu.

 

https://steamcommunity.com/profiles/76561199165916647/ moje konto do kontaktu :) 

 

a z plusów 

+składka 

+kultura 
+mikro 

 

Resztę musimy dogadać. 
 

Pozdrawiam EvB.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie to będzie tak:

- na pewno na plus będzie składka, głos, zachowanie, chęć pomocy tym bardziej, że widuje cię na serwerze ;)

- minus - zastanawiam się czy byłbyś w stanie pomóc innym graczom z jakimiś problemami czy to na serwerze czy forum

 

Oprócz tego minusa, to ja JESTEM NA TAK więc myślę, że w trakcie okresu próbnego ogarniesz to i owo a wtedy już będzie git :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie