Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie na admina #Nygus


Nyguss

Rekomendowane odpowiedzi

gKQsvOW.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy gry grałem nigdy Cie nie widzialem 

Ale no wiek masz 

Znasz się 

Kutlura 

Składka 

Godziny 

Ale jak już nadużywałeś raz to może być kolejny 

Więc nie wiem, zobaczymy na resztę jak się wypowiedzą 

ZNAJDZIESZ MNIE O TUTAJ :D

   

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

 

tXphS9D.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem cie zbyt często na serwerze.

+SM

+Składka

+Wiek

- To co widzę w twojej Histori Csowicz nie zasługujesz na 2 szanse. Dostales bana za WH, moim zdaniem dla takich osob w  nie ma tutaj miejsca,

Jestem na nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Nyguss napisał:

Dlaczego Ty?: Bo jestem czarny :kappa: A teraz tak serio. Jestem osobą z dużym doświadczeniem na stanowisku Admina czy Opiekuna serwerów cs:go. Znam bardzo dobrze serwer oraz ludzi. Jestem osobą, która jest mało konfliktowa i zawsze trzymam nerwy na wodzy. Również bez problemu odróżnię czitera od normalnego gracza. Oraz spełniam wszystkie wymagania 

Takie ogromne doświadczenie ma, a nie potrafi poprawnego gt wstawić w podaniu :kappa:  -  https://www.gametracker.com/player/Nygus

 

Tak jak mój kolega Mechu napisał, ciesz się, że Cię rozpisali zanim zrobili na forum range wilczy bilet. Cziter jest cziter i nie powinien zajmować jakiejkolwiek rangi na forum, tym bardziej w administracji na serwerze gdzie grał spalony i to przez dłuzszy czas xD 

 

Na siec też wróciłeś niedawno i jak znam zycie to dlugo nie zostaniesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo tego, że spełniasz wszystkie wymagania typu:

GT

Wiek

Składka

Prime

Opinia na Twój temat jest już wyrobiona przez niektórych  użytkowników forum, Za samo używanie wspomagaczy na serwerze i bawienie się komendami admina, właścicieli powinni odrzucić i zamknąć ten temat.

Nic osobiście to Ciebie nie mam, lecz obawiam się, że skoro raz już narozrabiałeś to będziesz skłonny zrobić to ponownie.

 

Jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK.
+wiek

+doświadczenie

+SM

Powiem tak... znam Huberta od dawna. Poznałem go osobiście i choćby mi ktoś pistolet do czoła przystawił, nie mogę nic złego mu zarzucić, powiedzieć  o nim źle też nie mogę. Pracowałem z Hubertem na tym serwerze jak i z wieloma innymi osobami i (tak na oko) 80% z tych osób choć raz narozrabiała bardziej, bądź mniej poważnie. Żyłem tą dramą z Hubertem, wiem jak to wyglądało od strony zaplecza i żadna z tych stron nie jest bez winy. Brudy jest łatwo wyciągać, ale wybaczyć mało kto potrafi. Cytując "Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci (...) kamieniem". Przykro się patrzy na niektórych tutaj, którzy pomimo "progresu", o którym tak głośno mówią, dalej nie potrafią myśleć racjonalnie, mówić w zgodzie z samym sobą jak i innymi ludźmi, a co ważne, myśleć ludzko.  Pozdrawiam, i mam nadzieję, że podejmie tę decyzję ktoś dojrzały i obiektywny.

ps. Nygusik jak cię przyjmą to daj znać. Z chęcią wrócę  <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+wiek

+składka 

+sm

Ale jestem na NIE dlatego że dostałeś już bana za wh i nadużywałeś swojej roli. Czuję że na długo byś z nami nie został

 

image.png  07.02.2022-25.04.2024

 

500x200.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie