Skocz do zawartości

Zablokowane ODWOLANIE DO BANA


FerI#PiurkO

Rekomendowane odpowiedzi

✞ғεяι#ριυякσ✞

 

Chciałem wejść na serwer ErrorHeda OnlyMirage i wyrzucało mnie do menu głównego nie wiedziałem z jakie przyczyny ale po wejściu na stronę przekierowało mnie na http://Csowicze.pl na której posiadam perm bana na wszzystkie dostępne serwery którego dostałem  11.20.21 o godzinie 20:52. Dostałem go na Only AWP od Administratora nicku NiunieK. Przez to teraz nie mogę grac na ErrorHead z powodu owego bana. Zwracam się z prośbą czy mógłbym dostać Unbana, przemyślałem swoje zachowanie oraz to co powiedziałem i postanawiam poprawę z góry dziękuję i przepraszam za tamtą sytuację.  Było by mi milo dostać drugą  szansę. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego odwołania. Pozdrawiam serdecznie.

 

P.S Nigdy sie od bana nie odwoływałem

 

SteamID: STEAM_1:0:224244278

 

Powód: obraza serwera / admina
 

 

Przez Gość,

Zastosuj się według podanego wzoru. Czas 24h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnoszę o odbanowanie użytkownika gdyż miał zerowy wpływ na fuzję i nie mógł się spodziewać że oba serwery się połączą a więc jeżeli wszedł jednorazowo na serwer i zdarzyła się taka sytuacja jaka się zdarzyła rozumiem że nie będzie specjalnie zakładał konta na portalu aby się odwołać skoro stale grał na innym serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również wnoszę o UB. Jeżeli przesadził to niech oficjalnie przeprosi Niuńka może. 

Na serwerze AWP był dobrym graczem - bynajmniej tak go kojarzę. 

𝕵𝖊𝖘́𝖑𝖎 𝖑𝖚𝖇𝖎𝖘𝖟 𝖔𝖉𝖉𝖞𝖈𝖍𝖆𝖈́ 𝖕𝖊ł𝖓𝖆̨ 𝖕𝖎𝖊𝖗𝖘𝖎𝖆̨ – 𝖟𝖔𝖘𝖙𝖆𝖓́ 𝖜𝖎𝖐𝖎𝖓𝖌𝖎𝖊𝖒, 𝖆 𝖓𝖆𝖏𝖑𝖊𝖕𝖎𝖊𝖏 𝖜𝖎𝖐𝖎𝖓́𝖘𝖐𝖆̨ 𝖐𝖔𝖇𝖎𝖊𝖙𝖆̨, 𝖇𝖊̨𝖉𝖟𝖎𝖊𝖘𝖟 𝖔𝖉𝖉𝖞𝖈𝖍𝖆ł 𝖉𝖜𝖎𝖊𝖒𝖆.

RMvI13s.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak : ban był za obraze serwera + mnie , po rozmowie z graczem doszedłem do wniosku ze można by mu dać szanse , gracz przeprosił oraz obiecał że takie zachowanie sie nie powtorzy . Pozdrawiam 

OTWORZYLIŚMY DLA WAS NOWY SERWER CS:GO !

b_350_20_2979da_313eac_ffffff_000000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie