Skocz do zawartości

Zablokowane Bartuś wita CSowiczów!


XD:D

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego, iż miała miejsce fuzja sieci w nocy z piątku na sobotę, uznałem, że wypada się przedstawić. Zapewne nikt z tutejszych użytkowników mnie nie zna, dlatego też pasuje abym przybliżył Wam chociaż trochę moją osobę:

 

Na imię mi Bartłomiej. Za sobą mam już 20 wiosen i mieszkam w małej miejscowości, w województwie podkarpackim. Żeby Wam trochę zobraozwać jak bardzo jest mała, to konkretnie znajduje się w bieszczadach >.< Z wykształcenia jestem operatorem maszyn CNC po technikum, które skończyłem w ubiegłym roku.

Przygodę z sieciami zacząłem jeszcze w podstawówce jak dobrze pamiętam :pepesoczek:

Po paru latach spędzonych na różnych sieciach miałem przerwę. Dopiero dwa lata temu uznałem, że znowu spróbuję. Pierwsza sieć, na którą zawędrowałem po tej przerwie rozpadła się, a następną był ErrorHead - z której do Was przychodzę :) 

Najwyższe stanowisko jakie udało mi się osiągnąć w mojej karierze na sieciach, to Administrator Forum. Jeszcze było to za czasów silnika MyBB. Dlatego po przerwie, jak przesiadłem się na IPS, było to naprawdę przyjemne doświadczenie. Ale wiadome, technika idzie naprzód! :ibiszXD:

Jeśli chodzi o moje zainteresowania, to są nimi z grubsza: motoryzacja, sport, newsy ze świata technologii, muzyka oraz gaming. Prywatnie lubię też w wolnym czasie doradzać ludziom jaki sprzęt powinni wybrać z zakresu smartfonów, czy to również pc/laptopów, na różnych facebook'owych grupkach :D

 

Myślę, że odpowiednio się Wam przedstawiłem i moja osoba Was zaciekawiła. Sądzę, że miło będzie się nam współpracowało, a ja również postaram się dać z siebie jak najwięcej :) 

 

Pozdrawiam! :pepocool:

 

ezgif.com-video-to-gif.gif

waldek.gif

Myślisz, że mogę Ci w czymś pomóc? W takim razie pisz śmiało! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie na csowicze :D

 

Przestępstwo oszustwa określone w art. 286 § 1 k.k. jest występkiem zagrożonym karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. Ponadto sąd - obok kary pozbawienia wolności - może wymierzyć także grzywnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Bvrtuś napisał:

Na imię mi Bartłomiej

Dalej nie muszę czytać, już cię lubię :kappa: 
Witaj imienniku :witaj: 

ringo.png
xd.jpg.0bb1eabc3eaf7fded24fb10f1ed1584a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie