Skocz do zawartości

Zablokowane Napinacze


adasiu

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick gracza składającego skargę: Adasiu

 

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) : xdpawcio. viruoff, pro player

 

Powód skargi: Chcialem dobrze sie bawic na serwerze lecz ct bylo strasznie troglodyczne i przepelnione zla krwia w stosunku do nas moze dlatego ze co runde przegrywali natomiast nie o to w tej skardze chodzi. Proponowalem swietne zabawy z ktorymi reszta wiezniow w pelni sie ze mna zgadzala i byla przychylna ale i tak co runde bylo to samo mianowicie bezruch pod sciana gdy dostalismy mikrofon powiedzialem ze kolega pro player ma pojechane on zaczal mi ublizac wiec odpowiedzialem ze moglibysmy to wyjasnic na pojedynku freestyle a zostalem momentalnie zmutowany a kolega niejaki pro player rzucal miesem w moja strone dalej sytuacja bardzo mnie urazila i dotknela ze szczegolnoscia ze mam osobowosc borderline i stwierdzona depresje endogenna jesli jest to wazne to jestem pacjentem i przyjmuje leki SSRI, chcialem dobrej zabawy a dostalem jedynie zly humor na piatkowy wieczor. Prosze o sprawiedliwosc, mam nadzieje ze koledzy beda mieli tyle odwagi by przyznac sie do bledu i przeprosic. Pozdrawiam

PS. (Wymienilem adminow xdpawcio, viruoff poniewaz ktorys z tych panow nadal mi mute i nie jestem pewien ktory)

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): swiadkowie obecni w grze pomiedzy godzina 19:30-20

 

Czas zdarzenia: 19:30-20

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

 

dasiuu -19:02:26- 'say' "konfidentka"
adasiuu -19:03:08- 'say' "lirwa moe [rzestalem"
adasiuu -19:03:12- 'say' "KURWAA"
adasiuu -19:03:46- 'say' "ku**y"
adasiuu -19:03:48- 'say' "oszukali mnie"
adasiuu -19:03:59- 'say' "kurwaaaaaaa"

adasiuu -19:05:48- 'say' "komitywa jebana"

adasiuu -19:06:05- 'say' "bunt bo hu***i straznicy"
adasiuu -19:06:53- 'say' "ty kur*a seplenisz gosciu"

adasiuu -19:12:43- 'say' "chujowa ta zabawa"

adasiuu -19:22:32- 'say' "buraku je***y"

adasiuu -19:23:31- 'say' "jaki kur*a przypilony"

adasiuu -19:26:01- 'say' "szmato jebana"
adasiuu -19:26:03- 'say' "kur*a"

adasiuu -19:26:18- 'say' "kur*a mi rzygac sie chce jak tak sie krece szmato"

adasiuu -19:26:54- 'say' "straznicy napinacze je***e"
adasiuu -19:31:05- 'say' "je**c straznikow"
adasiuu -19:34:37- 'say' "nie wchodz do tej celi bo cie chlopaki przecwela"
adasiuu -19:34:40- 'say' "strazniku zajebany"

adasiuu -19:35:23- 'say' "jazda z ku****i"

 

 

Skarga odrzucona, Twoja kultura na serwerze ma wiele do życzenia, Proszę abyś nie obrażał graczy na serwerze w przeciwnym razie przy następnym takim zachowaniu otrzymasz bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie