Skocz do zawartości

Zablokowane Propozycja


cheats on

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nazwa propozycji : Czas dla buntownika

2. Opis Propozycji : Propozycja o zwiekszenie tego śmiesznego czasu 30 sec dla buntownika gdy ostatni wieźień ma miec życzenie lub żeby strażnik przez te 30 sec szukal buntownika a nie latał po mapie i mowił "Admin 30 sec mineło prosze o slaya dla niego "

3. Co według Ciebie Wniesie Ten Plugin? : Jakąkolwiek rywalizacje pomiędzy buntownikiem a ct

4. Link do Mapy/Pluginu/Zabawy/Piosenki:

Edytowane przez cheats on
...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli strażnik lata po mapie to można nazwać to utrudnianiem.

Strażnik w przypadku ostatniego więźnia  i  buntownika powinien stać w pobliżu osoby która ma otrzymać życzenie.

Jeżeli strażnik będzie chował się lub latał po mapie powinien dostać slya za utrudnianie buntu.

Buntownik natomiast powinien wiedzieć gdzie strażnik prowadzący znajduje się z więźniami. 

Jak dla mnie 30 sekund to w porządku opcja tak jak było do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie punkt powinien zostać zmodyfikowany, i jeżeli buntownik, który już zabił i ma czerwone ubranko powinien mieć troszkę więcej czasu na bunt, chyba że ewidentnie zwleka z wychyleniem się. Według mnie CT strasznie wykorzystuje ten punkt w regulaminie na swoją korzyść, co jest dość irytujące. :babelki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mefistoo napisał:

Jeżeli strażnik lata po mapie to można nazwać to utrudnianiem.

Strażnik w przypadku ostatniego więźnia  i  buntownika powinien stać w pobliżu osoby która ma otrzymać życzenie.

Jeżeli strażnik będzie chował się lub latał po mapie powinien dostać slya za utrudnianie buntu.

Buntownik natomiast powinien wiedzieć gdzie strażnik prowadzący znajduje się z więźniami. 

Jak dla mnie 30 sekund to w porządku opcja tak jak było do tej pory.

 

Od siebie mogę tylko sprostować tego slay'a, gdyż nie będzie to kara dla strażnika lecz niestety dla ostatniego więźnia, który nie otrzyma życzenia.

Po za tym odpowiedź trafna, nie zapominajmy, że po za czasem dodatkowym ( 30 Sekund) buntownik ma tyle czasu w zależności kiedy się zbuntuje /ucieknie i może to być nawet cała runda :)

Na tą chwilę zostaje tak jak jest, Temat zostanie przedyskutowany podczas zebrania Administracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie