Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Hejka


Luvvka

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka!

Postanowiłam, że trochę Wam o sobie opowiem. Mam na imię Paulina i liczę sobie 17 lat. Pochodzę z okolic Sierpca, który położony jest w centralnej Polsce, w województwie mazowieckim. Chodzę do 3 technikum o kierunku technik grafiki i poligrafii cyfrowej. W dużym stopniu moim zainteresowaniem jest muzyka, a dokładniej śpiew, obecnie śpiewam amatorsko. W sumie śpiewam to co wpadnie w ucho, nie skupiam się na wybranych gatunkach. Gdy wezmę się za ogarnianie mix/masteringu to zacznę wstawiać jakieś swoje covery i z czasem swoją twórczość. Na chwilę obecną mogę dać tam niżej linka do sklejki jakichś moich śpiewek na snapie. Interesuję się także graniem w gry. Zazwyczaj gram w CS:GO, ale zdarza się zagrać też w lola, bo w wiedźmina zaczęłam grać, ale nie przeszłam go, bo jakoś straciłam chęci. Co tam mogę jeszcze napisać... Co do gotowania to jestem trochę leniwa, bo potem mi się garów myć nie chcę, ale od czasu do czasu się zdarzy coś upichcić. Książek nie czytam, filmy oglądam od czasu do czasu, a seriale to do końca obejrzałam: Sex education, Locke & Key. Locke & Key w sumie ciekawy serial, tylko momentami ryje banie. Z natury niby jestem nieśmiała, ale szybko się przełamuje. Do zobaczenia na serwerkach! <3 

 

 

Edytowane przez Luvv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, witamy! Mamy nadzieję, że zostaniesz z Nami na dłużej! :pifpaf: Oczywiście zapraszam na serwer Discord! :pepepiwko2:

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka milo mi Piotrek 😁życzę miłego pobytu na forum I wszystkich serwerach i ts3 I życzę sukcesów 😁Pozdrawiam serdecznie miłego wieczoru I najlepszego 😁do zobaczenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heyooo 

☞  Rozpoczynając, ze mną konwersację pamiętaj: ☞  Nie odpisuję na wiadomości typu "Cześć, hej, co tam" przejdź od razu do rzeczy ☜ 

☞  Zachowaj zasady poprawnej polszczyzny, ortografii jak i kulturę ☜ ☞ Jeśli wysłałeś wiadomość, nie twórz ich więcej, na pewno odpowiem !! ☜

b_350_20_1eff00_ff0000_000000_ff0000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie