Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie na strażnika - szybkigrzesiu


jam eryk

Rekomendowane odpowiedzi

<<<WZÓR >>>>

 

Nick:  szybkigrzesiu
Imię:  Grzegorz
Wiek:  16

Doświadczenie: Byłem już nie raz strażnikiem na tym modzie.

Coś o sobie: Mam na imię Grzegorz mam 16 lat pochodzę z niewielkiej miejscowości Mielec w wolnych chwilach lubię pograć w koszykówkę lub iść ze znajomymi na siłownię, a wieczorkami, kiedy mam tylko czas to pogram w cs'ka.

Dlaczego Ty chcesz zostać strażnikiem:? Ponieważ już byłem na jednym serwerze strażnikiem spodobało mi się no i ćwiczę do perfekcji możliwości strażnika a może kiedyś zostanę adminem kto wie

Posiadasz steam? (Jesli tak dodaj stema id) : VALVE_2:0:1700558716   0 00:08   18    0

Składka (TAK/NIE): NIE

Ile czasu możesz przegrać na serwerze tygodniowo?:  Tak naprawdę kiedy chcę szczególnie że teraz mam zdalne nauczanie a nawet jeśli się skończy myślę że nie będzie i tak problemu

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/szybkigrzesiu/51.83.215.2:27015/
Znajomość AMXX [0/10]:  8/10

Znajomość regulaminu [0/10]: 10/10

Znajomość moda JB [0/10]: 10/10
Posiadasz mikrofon?:  Posiadam


Kontakt: discord  szybkigrzesiu#4121

 

 

<<<WYMAGANIA >>>>

 

- Wiek min. 15 lat [możliwe wyjątki]

- Minimum 350 minut przegrane na serwerze

- Minimum 10 dni aktywności na serwerze

- Sprawny mikrofon

- Posiadanie TeamSpeak3

- Mutacja [możliwe wyjątki]
- Minimalna znajomość AMXX [4/10]

- Znajomość regulaminu

 

!!! Oświadczam !!! Zapoznałem się z tematem [Skala] AMXX od 1 do 10

 

<<<< PROSZĘ SKOPIOWAC CAŁĄ ZAWARTOŚĆ DO PODANIA >>>>

 

Prosze o nie marnowanie czasu administracji. Jeśli nie potrafisz dostosować się do polecenia w/w nie nadajesz się, oraz twoje podanie zostanie ODRZUCONE.

 

Administracja zastrzega sobie prawo do rozpatrzenia podania w ciągu tygodnia. 

2000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE 

 

-GT

-Skladka 

-steam

-CT mało cie widuję 

-podanie nie przekonujące

+Amx/regulamin 

 

 

 

 

 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- nie jesteś osobą kulturalną na serwerze

- brak składki 

- faworyzowanie innych graczy na serwerze ( wspomnę tą sytuacje w której pewnego dnia zrobiłem na tobie FK po czym Cię ożywiłem, zostałem zwyzywany przez Ciebie za co dostałeś bana od innego admina. Następna mapa zostałem na trzecim poleceniu wyeliminowany przez pierwszą reakcję którą wygrał twój kolega Murzynski coś tam ty oczywiście prowadziłeś. Następne twoje prowadzenie to samo pierwsza reakcja wygrywa twój kolega i ginę ja, oczywiście reakcje były nie naturalnie szybkie :)))

 

Duże nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że brak składki nie jest minusem, gdyż nie jest to obowiązek, jeżeli ktoś nie chce płacić składki ma do tego prawo lecz wtedy gracz jest zobowiązany w inny sposób do pomocy serwerowi, np. reklamy na innych sieciach.

 

Dużym minusem jest Twoja ostatnia aktywność, ostatnimi czasy bardzo spadła, czy nie jest to przypadkiem przez range Admina na innej sieci ? Interesuje mnie też jak chciałbyś pogodzić owe dwie funkcje na dwóch różnych sieciach.

 

Neutralny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamten serwer to niby żyje niby nie z resztą widać ostatnia aktywność spadła po prostu brakiem zainteresowania ale wydaje mi się że jakbym dostał range to napewno zacheciło by mnie to do dużo częstszego wchodzenia na serwer w dodatku opiekun tamtego sewera mnie że tak grzecznie powiem irytuje więc można w każdej chwili się zwolnić :nunu:

2000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ aDkoczywiście ze ma rację że masz admina na innym serwerze, przepraszam już go nie masz bo przed chwilą zostałeś zdegradowany przepraszam Cię kolego ale takich numerów się nie robi skad teraz chłopaki mają mieć pewność że im takiego samego walka nie wykręcisz? . Wracając do podania, jestem na Nie:

-brak kultury 

- bardzo duży minus to niedopełnianie swoich obowiązków przytoczę sytuację iż będąc na serwerze nie było chętnych do ct i upomniałem Cię że powinieneś teraz do tego ct wejść oczywiście tego nie zrobiłeś musiałem to zrobić ja co jest dużym minusem moim zdaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle miałeś u mnie Admina i powiem tutaj ludziom co cię nie znają nie polecam twojej osoby i tyle miałem już dawno cię zdegradować

-fawrozycja

-brak jakieklowiek reakcji na łamanie regulaminu

-aktywność

-oszust

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE 

A więc tak zacznę od twojego zachowania jesteś bardzo nie kulturalną osobą często dajesz się sprowokować wyzywasz się z innymi graczami gdzie jako admin nie można okazywać takiego zachowania w stosunku do innych.

Kolejną sprawą jest to że piszesz podanie będąc adminem na innym serwerze konkurencyjnym co cię dyskwalifikuje na samym starcie

-Gt 

image.png

-brak cs na steam

-Kłamiesz w podaniu o znajomości regulaminu Co przykładem są twoje bany 

Zapraszam za 7 dni do złożenia podania na tą chwilę Odrzucam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie