Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie


Who is it

Rekomendowane odpowiedzi

 

  1. Nick: Who is it ?.
  2. Wiek: 30 Lat
  3. Doświadczenie (w byciu adminem):  Gram w  C'S Od 16 lat wcześniej posiadałem admina na innej sieci. Lecz odkąd Siec upadla ja  zacząłem zajmować się domem i dziećmi. Teraz dzieci   większe wiec będę miał więcej czasu.
  4. Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8/10
  5. Staż w CS-sie:  Gram w Cs Jakieś 16 lat  Lubię Spędzać w ten sposób wolny czas. 
  6.  (link do profilu na  https://steamcommunity.com/profiles/76561198071927281
  7. Dlaczego właśnie ty masz zostać adminem:  Spędzam dużo wolnego czasu na serwerze i zdarzają się sytuacje (zwłaszcza o wczesnych godzinach), że jest potrzeba kogoś wyciszyć bądź zbanować, poza tym lubię ten serwer i chciałbym bardziej przyczynić się do jego rozwoju jako administrator.
  8. Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:  Mniej więcej poświęcam koło 3/5 h Dziennie Lecz przy dwójce dzieci i  pełnym etacie pracy nie zawsze wszystko idzie w parze.
  9. Kontakt:  Steam/ Forum/ TeamSpeak
  10. Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Who is it %3F./51.83.215.40:27015/
  11. Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]: PayPall Jak najbardziej .
Edytowane przez Who is it
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największą maruda na świecie

Brak kultury jako 30 sto latek,człowiek który przy wymianie zdań obraża rodzinę,tacy ludzie nie powinni być w administracji,na poprzedniej sieci stracił admina przez łamanie regulaminu😉znany kilka lat,przekonacie się sami 😉😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Jak najbardziej na tak . Grywam na serwerze i widzę co się dzieje dzisiaj wgl nie było żadnego admina Osoba obrażała i latała na Aim i Wh. Lecz nie było nikogo z Administracji A on starał się ściągnąć kogoś z forum  i dlatego postanowił napisać to Podanie .Szczerze Znam go osobiście  i powiem  nie jest taki jakim Opisuje go osoba wyżej. Kto nie marudzi w tych czasach , lecz tu chodzi tak naprawdę o sprawiedliwość i dobrze wymierzana  kare  dla osób łamiących regulamin a nie o jakieś sprzeczki po miedzy wami panowie . Ty tez Witek$ nie jesteś Święty. Lecz resztę zachowam dla siebie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE 

- Bardzo mały czas gry 

- brak postów jakiejkolwiek aktywności 

- od admina taki komentarz a ty nagle idealnie piszesz komenatrz w swoim podaniu z fake konta zrobionego przez ciebie 

- steam jakieś podejrzane dziwne 

 

Do zamknięcia :) 

 

b_560x95.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie