Skocz do zawartości

Zablokowane Admin bez kompetencji


Gość P00F

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż nie ma wzoru sam sobie go napiszę:

 

Nick: Hazard

Nick oskarżonego: @ Kinda

Data: 21.11.2021

Powód: No ewidentnie dla chłopa trzeba odebrać prawa admina, bo zamiast upomnieć daje banik od razu.  Moje słowa były takie:

"Ty chyba jesteś jebniety człowieku"
"gówno 1:0"

jeśli to jest obraza administracji to nalegam o sprawdzenie umiejętności i kompetencje administracji Mirka #3

 

 

 

//// Ref 

 

@ Kinda
Czyli to samo co wklepałem w spoiler. :) Nawet nie zostałem upomniany. :D 

Czyli sądzisz, że "gówno 1:0" jest obrazą? ;DDD 

 

 

Jak najbardziej :> tylko czasami warto ostrzeżenie dać, bo grał tego dnia kumpel :>

Cóż temat zamknięty @ Kinda zatem sorki ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.11.2021 o 17:42, Ⅎ00Ԁ napisał:

Cóż nie ma wzoru sam sobie go napiszę:

 

Nick: Hazard

Nick oskarżonego: @ Kinda

Data: 21.11.2021

Powód: No ewidentnie dla chłopa trzeba odebrać prawa admina, bo zamiast upomnieć daje banik od razu.  Moje słowa były takie:

"Ty chyba jesteś jebniety człowieku"
"gó**o 1:0"

jeśli to jest obraza administracji to nalegam o sprawdzenie umiejętności i kompetencje administracji Mirka #3

To jest demo z całej akcji - https://o20a.gotv.pro/srv52560/auto0-20211121-172307-203343200-de_mirage-_______________128TR______CSowicze.pl______MIRAGE__3__________ws__knife__gloves.dem.zip

Krótki Opis: Schowałeś się w "Connectorze" po lewej stronie patrząc od Bombsite'u A, wyleciałem ci z prefirem na co ty odpowiedziałeś/napisałeś "oh doprawdy?" po czym "skad to info?". Odpowiedziałem Ci (Co jak dopiero teraz zauważyłem mogło zabrzmieć trochę chamsko) "mniej tup, wiecej mysl", poprzez to miałem na myśli, że po prostu cię tam słyszałem. Nie wiem dlaczego odpowiedziałeś mi na to "Ty jesteś jebniety czlowieku" gdy zapytalem się "Co prosze?" Arogancko odpowiedziałeś mi gó**o 1:0. To jest moja odpowiedź.

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a więc tak...

Twoje słowa i kultura były nie na miejscu, komentarze również i dobrze o tym wiesz. Natomiast Kinda troszkę zbyt pochopnie dał Ci bana.  Ban był niepotrzebny, bez ostrzeżenia spokojnie mógł Ci dać gaga i  byłoby po problemie. Rozmawiałem już na ten temat z administratorem. Nie będę wyciągał z tej decyzji konsekwencji, ale następnym razem bardzo proszę @ Kindaabyś nie dawał banów, bo od czegoś te gagi i muty są. Temat uważam za zamknięty, "podajcie sobie rękę" panowie i grajcie na serwerze bez spin ;)

Z racji tego, że nie wyciągam konsekwencji skargę odrzucam, ale @ Kinda bardzo proszę używaj gagów :3

 

Edytowane przez Oskarito

Happy Premier League GIF by Liverpool FC

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie