Skocz do zawartości

Zablokowane byłem lekko w szoku jak się witałem, a mam na imię Rafałek ;]


RAFALEKK

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem! 

 

Niezmiernie się cieszę, że ponownie mogę zawitać na serwery, nie sądziłem że wracając do csa będzie to na obecną chwilę 1.6 , aczkolwiek zawsze ten sentyment zostaje.

Na imię mam Rafał, pogrywam na serwerze FFA :) W kanterka pykam od jakiegoś 2007 roku, kiedyś poważniej, później coraz rzadziej dla zabawy, aż wkońcu sporadycznie. 

Wieloletni admin i opiekun na różnych serwerach, właściciel kilku własnych sieci, były sędzia blacklisted i główny sędzia AntiCheat, były gracz esl i allplay :) Gra towarzyszy mi w sumie połowę życia.

Na co dzień zajmuję się sprzedażą internetową, ciekawy świata i wiecznie niewygadany człowiek. Mam nadzieję, że zostanę z Wami na dłużej ;)

 

 

Edytowane przez RAFALEKK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mówisz BL hmm podasz nick z BL to powinienem Cię kojarzyć ;p 

Mr.Damiano (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mr. Emerytowany napisał:

Witam, mówisz BL hmm podasz nick z BL to powinienem Cię kojarzyć ;p 

Mordeczko na razie zachowam to dla siebie, ale do maza z rodzinnej miejscowości mam 15 minut - jako ciekawostka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MaRiO Mp3 napisał:

Siemka :) .. no az milo poczytac ze cos tam sobie robiles zwiazanego z csem :P

 

Za czasów świetności 1.6 gdy nie było jeszcze CS:GO było grane "na poważnie" , było sporo tych turniejów można było weekendami fajne itemki/sprzeciki do gier ugrać 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MaRiO Mp3 napisał:

hmm itemy ? masz na mysli stare stare czasy jak byly klany grupy itd typu nieumarli orki itp ?? :D .. ogolem to tego strasznie duzo bylo pozniej sie popsulo i graja ciagle i wciaz DD2 

Dokładnie.

Stare syberie v2 dalej służą, wygrane za tak zwany "fra**r" 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.11.2021 o 00:34, RAFALEKK napisał:

Mordeczko na razie zachowam to dla siebie, ale do maza z rodzinnej miejscowości mam 15 minut - jako ciekawostka :)

No wiem, wiem, bo widzę, że z moich okolic jesteś ;p 

Mr.Damiano (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie