Skocz do zawartości

Zablokowane ub


FrolixTaicho

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: FrolixTaicho
IP / Steam ID*STEAM_0:1:10850918
Admin banujący: niuniek
Data i godzina otrzymania bana*: 11.12.21 21;39
Runda:
Serwer*: only mirage 1
Powód: obraza administracji 
Link do demka*https://611.gotv.pro/srv56779/auto0-20211112-210217-1336943789-de_mirage-_____________________PL______CSowicze.pl______MIRAGE_________TR128___1s1k.pl.dem.zip
Wycinek z konsoli*: nie wiem co tu wklejac, w cs go w konsoli praktycznie nic nie ma po banie
Krótki opis sytuacji*  Gracz michu skakał na double jumpie, nie trafiłem go i się wkurzyłem, puściły mi nerwy i po prostu zwyzywałem go, nie wiedziałem że był adminem. Nic nie tłumaczy takiego zachowania, bo moje zachowanie było na poziomie buraka i do tego się przyznaje, że postąpiłem w ch*j nieładnie i jak dzieciak, ale każdy popełnia błędy i za te błędy ponosi się konsekwencje. Prosiłbym o złagodzenie kary (nie nalegam na ub), bo dostałem najmocniejszą kare z waszego taryfikatora. Oczywiście sytuacja się już nigdy nie powtórzy. Tak czy siak chciałbym micha przeprosić za zwyzywanie go. dzięki za rozpatrzenie podania.

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Edytowane przez _Mistrzu_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ .NiunieK.wypowiedz się proszę i wstaw screeny lub momenty w demku w którym gracz Cię obrażał.

 

image.png  07.02.2022-25.04.2024

 

500x200.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz mnie zwyzywał na forum publicznym , nie ważne czy jestem adminem czy nie . Jesli kilka osób w tym admin gdy mnie wyzywał . Demko nie może zostać sprawdzone i screeny nie zostaną załączone do wypowiedzi ponieważ gracz z banem posiada tz. GlobalMute i na demku ukazuje się jako "Delta" . Kara jest odpowiednia do zachowania . Pozdrawiam

OTWORZYLIŚMY DLA WAS NOWY SERWER CS:GO !

b_350_20_2979da_313eac_ffffff_000000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak_ub_csowicze2021.png
Ban słuszny + zgodny z regulaminem, po wypowiedzi w stronę Micha stwierdziłem, że jesteś toksyczną osobą. (Voicechat słychać, ale chatu już nie widać)

Edytowane przez BizoneG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę tylko ssy z logów:

image.png

image.png

image.png

 

Dziwi mnie, że chcesz skrócenia bana ale werdykt podjęty. 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie