Skocz do zawartości
EURO 2024- Play- Off ( Zgarnij 120zł PSC)! ×

Zablokowane Czitujesz Rusio


Rusio

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: Rusio
IP / Steam ID*: STEAM_0:0:419287149
Admin banujący: @ empi^(
Data i godzina otrzymania bana*: tERAZ 
Runda:
Serwer*: dd2
Powód: Czitujesz 
Link do demka*:
Wycinek z konsoli*
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: empi ;>
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ CSowicze.pl
[AMXBans] Powod: 'Czitujesz'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:419287149'
[AMXBans] Twoje IP: '37.248.157.63'
[AMXBans] ===============================================
Krótki opis sytuacji*: Gram cały dzień nic admin zamiast zająć się robotą to daje bana po czym pisze coś w sylu " a sobie go rozpisze" Pozdro

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ empi^( Masz 24h na rozpisanie demka, minimum 3 spalone akcje. 

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem trochę przerwy od rozpisywania demka, aczkolwiek myślę, że to nie ma chyba znaczenia.

 

Rusio - Demko 1

10:30 - Skąd wiedziałeś, że jeden skrócił dolny mimo tego, iż nie widać tego na demku? b+
12:04 - Model przez smoke. b+
14:34 - Kierujesz celownikiem na gościa, którego jeszcze nie widziałeś, ale z racji miejscówki jest to jeszcze wytłumaczalne. b+/-
18:25 - Jesteś przygotowany na przeciwnika i zapewne chyba wiedziałeś, gdzie będzie ustawiony. Z reguły praktycznie nikt tak nie patrzy anarchii. b+

Pierwsze demko - LINK

 

Rusio - Demko 2

Nie zauważyłem tam nic co by miało przykuć moją uwagę! ;)

Drugie demko - LINK

 

Gracz dobrze strzela, skanuje, posiada dobry wzrok i myśli, ale niektóre akcje są moim zdaniem chyba trochę kontrowersyjne.

Ja jestem za odbanowaniem tego gracza, aczkolwiek dla pewności prosiłbym jeszcze o zweryfikowanie mojej rozpiski i jak znajdzie się waszym zdaniem jeszcze jakaś podejrzana akcja/akcje, to wpisanie ich w ten temat.

Jeżeli popełniłem błąd w przypadku tego gracza, to osobiście go bardzo przepraszam! Były zgłoszenia na u@ i w sumie później jak emocje opadły z graczy w stosunku do gracza o nicku "Rusio", to jednak postanowiłem go zbanować by przyjrzeć się bliżej sprawie i zastanowić się bardziej pod kątem WallHacka, czy aby na pewno nie jest używany przez tego gracza.

Pozdrawiam

@ empi^(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy można czy nie ale się odniosę 

1. My chyba inne demo oglądaliśmy. Widać  dokładnie  , że przechodzą bramą  2 osoby jednego zabiłem więc info logicze

2. Tam było dużo smoków nic nie widziałem celownik na modelu totalny przypadek. Reakcja po śmierci  tez dużo mówi. Nawet nie wiedziałem że tam jest i dziwiłem się jak mnie zabił przez tą chmurę

3. Co w tej akcji dziwnego wyjście z fleshem na shorta i frag 

4. No tu  to już naprawę można rzec że oglądaliśmy inne demo .  Flesh na wyjście sam fakt że w momencie gdy widzę model trzymam flesha świadczy o tym ,że raczej wh nie posiadam  następnie kolega cofa ale nie było słychać ani spadochronu ani upadku więc logiczne ,że był za ścianką . Następnie powoli pickuje  wcelowany w ciało przekonany ,że  tam jest . Widoczna reakcja celownika w górę gdy zobaczyłem model i strzał nic dziwnego.

 

Można rzec .że "Winny zawsze się tłumaczy", lecz kilka ładnych latek gram w tą grę kilka banów miałem , ale chyba nigdy nie miałem w rozpisce tak banalnych akcji które gracze z niedużym doświadczeniem było by w stanie zrobić także czekam na dycyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gracz_odbanowany_csowicze2021.png

10:30 - Dwóch skraca mida jeden minus, a drugiego skoro nie ma na midzie może pójdzie dolny? -b
12:04 - -b
14:34 - Czasówka porównywalna wychyleniem z anarchi na longa i też jest "nakierowanie" nic podejrzanego -b
18:25 - -b

Czysto, wracaj do gry.

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie