Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Nowy serwer?


amNezja

Rekomendowane odpowiedzi

Typ propozycji: (czego dotyczy propozycja?): Zmiana Moda serwera
Opis propozycji: Witam, na sieci CSowicze są już dwa serwery Only dd2, chciałbym z mojej strony zaproponować może zmianę serwera na FFA+BF2 /DD2+BF2?  Wiem, że kiedyś taki serwer tutaj funkcjonował, lecz nie wiem co się z nim stało.. Serwer only DD2 ten aktualnie stoi pusty i nikt totalnie na nim nie gra. Serwerów bf2 praktycznie już nie ma na innych sieciach.. Nawiąże linkiem z archiwum, jak to fajnie wyglądało kiedyś
Linki/Załączniki: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer jest pusty ponieważ nie ma reklamy, ANI GRAMA REKLAMY. Czasem widuje tam po 10 osób (mimo, że powtórzę... nie ma reklamy). Może dlatego, że darmowy vip dla każdego, kto wie. 

 

Druga kwestia o której wyżej kolega wspomniał. Najpierw trzeba do niego zarządu a potem myśleć o samych większych zmianach. 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał @ RumcajsJumperna serwerze nie ma reklamy, ale podejrzewam, że to kwestia czasu aż dd2 #2 zacznie się kręcić ponieważ już zaczyna brakować slotów na serwerze dodatkowo są dwa serwery FFA - do wyboru do koloru jeśli lubisz robić misje i zdobywać rangi zapraszam na FFA#2

AppropriateGregariousIndianringneckparak FocusedGrandioseDaddylonglegs-size_restr

 

028d3837c9bcd49dfb89d04bec291f06.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może do aktualnej paczki dograć po prostu system BF2? :) 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie