Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Bany z innych sieci


Boski Z Polski

Rekomendowane odpowiedzi

 

Uszanowanie, chciałbym się dowiedzieć od kiedy bany z innych sieci są dla nas ważne? 
Tak tylko zaznaczę. Temat dotyczy argumentacji bana, a nie słuszności oceny demka. 

 

Cytat

image.png

1.png - 23 kwietnia

 

Cytat

Kolejny na tej samej sieci inny sidek, ale odwołania nie napisałeś, masz racje po co się pogrążać.

image.png

 

Wczoraj znowu wpadłeś na marnym trigerku :>  

Dla ciekawych LINK

 

image.png

 

Jastrzębie to totalne dno jeśli chodzi o poziom UBT, więc banów od nich nikt nie powinien brać na poważnie.

 

Cytat

Wracając do twojego bana szkoda, że admin tak szybko się pośpieszył zbanowaniem Ciebie,

ale nie będziemy się bawić z tobą. 

Ban zostaje, pozdrawiam.

 

 @ misiek223, gdzie tu jest napisane, że demko spalone? 
Ban bezsensowny, niezgodny z regulaminem. 

 

Cytat

12. W przypadku, kiedy gracz ma szeroką przeszłość banów na serwerach, może nie otrzymać UnBan'a.

 

  @ .:TR@kToR:. Gdzie tu jest napisane, że dotyczy to banów spoza sieci?

Wszystko zgodnie z regulaminem 

 

 

Cytat

cziter jest cziter, po co tu trzymac cos takiego? hussaria to nasi partnerzy, zostal tam rozpisany i to na 10+b wiec to chyba jest cos na rzeczy no nie? xD nie chcial bym zeby taka osoba grala u nas na dd2  czy wogle na serwerach 

 

image.png

1. Odwołanie zostało zamknięte z argumentacją inna sieć = bana

2. To, że to nasi partnerzy jakoś mnie nie obchodzi. 
3. Mógłby mieć nawet 100 +b. Na tą chwilę nie spalił się u nas na sieci. 

4. Polecam blokady na serwer. 

 

 

Cytat

Zostało to źle odebrane, nigdy nie będzie takiego czegoś; ban na innych sieciach = ban u nas 
Odkąd jestem tu od prawie roku na randze nie było takiej sytuacji. 

 

@ RumcajsJumper  - zwięźle wytłumaczył.  

  18 godzin temu, RumcajsJumper napisał:

W sytuacji snx - spalił się u nas więc temat nawet nie powinien powstawać lecz rozumiem zapytanie boskiego, ponieważ widziałem rozmowe miśka z nim na czacie gdzie sam się tym zaciekawiłem i dla mnie to absurd :)

 @ .:TR@kToR:. czekamy na rozpiskę demka w takim razie 

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cziter jest cziter, po co tu trzymac cos takiego? hussaria to nasi partnerzy, zostal tam rozpisany i to na 10+b wiec to chyba jest cos na rzeczy no nie? xD nie chcial bym zeby taka osoba grala u nas na dd2  czy wogle na serwerach 

 

@ Boski Z Polskia ty nie rozumiesz, że spalił się u nas? xD

Zresztą Ty tu nawet nie masz prawa głosu. Niech wypowiedzą się właściciele serwerów ;p to oni pakują hajs w serwery 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ta zasada banowania kogoś, bo na innej Sieci dostał ban jest już w tej chwili bez sensu. Aczkolwiek kiedyś sieci serwerów przyjmowały zasadę zerowej tolerancji dla haxów. Czasy się zmieniają, według mnie banowanie kogoś kto nie grał spalony tu nie powinien dostać ban.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sytuacja nie ukrywam, ale wypowiem się.

 

Kubusia znam długi okres czasu (sxn). Sam miałem okazję go rozpisać, ostatni raz kiedy go rozpisałem było to ponad rok temu, oczywiście demko spalone.

 

@ misiek223 Trochę racji ma w swojej wypowiedzi, cziter zostaję cziterem (nie każdy przypadek), są osoby które latały odpalone ale gdy dostawały cały czas bany to znudziło im się odpalanie. Lecz nie do końca ma rację a dlaczego? już wam tłumaczę 

17 minut temu, misiek223 napisał:

hussaria to nasi partnerzy, zostal tam rozpisany i to na 10+b wiec to chyba jest cos na rzeczy no nie?

Nie koniecznie mógł grać tu na dd2 bądź innym serwerze odpalony. Demko w odwołaniu sxn trwa ledwo 2 minuty, nie jest to realne żeby można było rozpisać demko które trwa 2 minuty, chyba że na wstępie widać trzęsący się celownik jak pralka na najwyższych obrotach xd. 

 

Dobrze wiemy że sxn nie ma ciekawej przeszłości z cs 1.6 bo fakt faktem latał spalony

 

 

Trochę racji ma też @ Boski Z Polskibo również nie widzę takiej zasady

 

Edytowane przez Tatsuya.

Sate Sate Sate

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie będzie u nas tak, że bany z innych sieci będą się tyczyć naszej. Na każdej sieci jest inne spostrzeżenie pracowników ubteam a także mogą się chcieć kogoś pozbywać (boski wiesz coś o tym). Jeżeli gracz pali się u nas to dostaje bana, proste. Jak pali się na innych sieciach a u nas jednak nie "z jakiegokolwiek powodu" to nie może mieć u nas bana - dość proste do zrozumienia. 

 

W sytuacji snx - spalił się u nas więc temat nawet nie powinien powstawać lecz rozumiem zapytanie boskiego, ponieważ widziałem rozmowe miśka z nim na czacie gdzie sam się tym zaciekawiłem i dla mnie to absurd :) 

 

Proszę jeszcze tylko o wypowiedz pewnej osoby i zamykam to :)

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało to źle odebrane, nigdy nie będzie takiego czegoś; ban na innych sieciach = ban u nas 
Odkąd jestem tu od prawie roku na randze nie było takiej sytuacji. 

 

@ RumcajsJumper  - zwięźle wytłumaczył.  

15 godzin temu, RumcajsJumper napisał:

W sytuacji snx - spalił się u nas więc temat nawet nie powinien powstawać lecz rozumiem zapytanie boskiego, ponieważ widziałem rozmowe miśka z nim na czacie gdzie sam się tym zaciekawiłem i dla mnie to absurd :)


 

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odświeżyć temat.

 

Generalnie, to ban sxn nadal jest bezpodstawny. Brakuje oficjalnej rozpiski czy jakiegokolwiek innego dowodu, 
 @ .:TR@kToR:. czy UBT taki dowód przedstawi? 

 

@ misiek223
Wszystko zgodnie z regulaminem :)

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by był bez podstawny ban to sxn by sie kłócił o ub ^^ 

 

Dlaczego próbujesz to robić Ty, nie znając sytuacji? Temat do zamkniecia według mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat_zamkniety2_csowicze2021.png

Wszystkie informacje raczej zostały podane co do "banów z innych sieci" :) 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie