Skocz do zawartości

Zablokowane Ub


artcik0009

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*:Art
IP / Steam ID*: 1:0:506762757
Admin banujący: Wąski
Data i godzina otrzymania bana*: 9.45  07.11.2021
Runda: 15-16
Serwer*:Only mirage #3
Powód: Obraza Admina

Link do demka*:Przechwytywanie.PNG

 

 

 


Wycinek z konsoli*:
Krótki opis sytuacji*:  Admin Wąski po tym, jak barwurowo go zabiłem strzałem w głowę postanowił napisać „po ch*j ty te granaty napierdalasz”, mimo iż rundę wcześniej sam to robił chciałbym również zaznaczyć, że graliśmy only ns, a ja, jako iż bardzo nie lubię i nie toleruje hipokryzji i przez to, że wyczułem ton lekceważący i zaczepkowy w wiadomości adresowanej do mnie to w przypływie bardzo negatywnych emocji napisałem słowa, których obecnie bardzo żałuje, jednakże uważam, że kara mi wymierzona jest nieadekwatna do czynu przeze mnie popełnionego (bana dostałem na okres 7 dni), ponieważ sam admin wdał się wtedy ze mną w dyskusje chciałbym rówież poprosić o ub na serwerze only mirage 1, bo przez to, że bana dostałem na m2 to przeniósł się on także na inne serwery należące do sieci.

 

 

   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Bana dostałeś za swoją niekulturalną wypowiedź skierowaną do mnie. Nie odpowiadają mi użyte wyzwiska typu: ,,pi**o jebana" ,,ch***m jesteś", kiedy ja w żadnym stopniu nie obraziłem twojej osoby podobnymi tekstami. Według mnie ban jest słuszny i zostaje.

Pozdrawiam Waski.

Edytowane przez Waskies
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat_zamkniety2_csowicze2021.png
Ban słuszny, niekulturalne podejście do admina i obraza jego osoby,. skróciłem bana do 2 dni za porozumieniem z @ Waskies. @ HyperVerproszę o wyciągnięcie konsekwencji dla admina banującego, za brak kultury na chacie. @ .NiunieK.Proszę także o wyciągnięcie konsekwencji dla Twojego administratora, rezrezentuje sieć i Twój serwer, a się zachowuje jak zwierzę na innych serwerach. 

Edytowane przez BizoneG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie