Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane zgloszenie


Pedroo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: Pedro 

 

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) : mosiezny parapet, @ Shock331 

 

Powód skargi: Prowadzacy przez cale runde robia quiz w ktorym uczestnicy caly czas musza poslugiwac sie wyszukiwarka. Widzac ze gracze nie posiadaja odpowiedniej wiedzy dalej męczą ich tymi pytaniami. 

 

 Dowód(świadkowie/Demo/Screen):http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2110291752-jail_evdekalturkiye-1635522720-1635524880.zip 

 

Czas zdarzenia: demo 26:00:00 a w rzeczywistosci cos kolo 18:20

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Ci zostało wytłumaczone na serwerze że takie było życzenie więźnia @ Mike Van T aby do ostatniej osoby był przeprowadzony QUIZ z wiedzy o "Lord of the Rings". Jako CT się zgodziliśmy i tak wyglądała oraz miała wyglądać na runda.

Ogólnie nikt nie MUSIAŁ się posługiwać przeglądarką, nie miałem z tym jednak problemu i sam zachęcałem do tego gdyż nie każdy mógł znać odpowiedzi bo nie każdy jest dobrze zaznajomiony z tematem. 

 

Dodam tylko, że jak już strzelasz z ucha za free to też nie miej nic na sumieniu, np zaległego bana za 2x mass TK którego miał Ci nadać @ aDk na prośbe @ Mike Van T ale najwidoczniej zapomniał. ( sugeruję się amx bansem gdzie takiego bana nie ma )

 

@edit

Tak się składa @Pedro że adminów było kilku na serwerze, żaden nie wiedział i się pytali. Tak bardzo nie masz problemu z przyznaniem się.

Edytowane przez MoAC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, MoAC napisał:

Już Ci zostało wytłumaczone na serwerze że takie było życzenie więźnia @ Mike Van T aby do ostatniej osoby był przeprowadzony QUIZ z wiedzy o "Lord of the Rings". Jako CT się zgodziliśmy i tak wyglądała oraz miała wyglądać na runda.

Ogólnie nikt nie MUSIAŁ się posługiwać przeglądarką, nie miałem z tym jednak problemu i sam zachęcałem do tego gdyż nie każdy mógł znać odpowiedzi bo nie każdy jest dobrze zaznajomiony z tematem. 

 

1.Nie powinno się godzić na takie życzenia skoro większość osób wiadomo że jest nie obeznana w temacie to po pierwsze. 

 

Dodam tylko, że jak już strzelasz z ucha za free to też nie miej nic na sumieniu, np zaległego bana za 2x mass TK którego miał Ci nadać @ aDk na prośbe @ Mike Van T ale najwidoczniej zapomniał. ( sugeruję się amx bansem gdzie takiego bana nie ma )

2 Drugie to fakt że ja nie mam problemu by się do mass TK przyznać. Być może było ich nawet więcej jak piszesz bo nie ukrywam zdarza mi się odwalić głupotę.

Edytowane przez PedroCS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie