Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie na strażnika v4


.boro.

Rekomendowane odpowiedzi

<<<WZÓR >>>>

 

Nick:  boro
Imię:  Szymon 
Wiek:  17 

Doświadczenie:  Byłem kiedyś adminem na jb i wiem co i jak  i jaką rolę pełni strażnik 

Coś o sobie: Mam na imię Szymon zaczełem grać w cs w wieku 10 lat lubię grac w cs  i na jb jestem aktywny rano i wieczorem i popołudniu mam qada 150 i za niedługo kupuje se corosika :D lubię gadać pośmiać się troche i no ogl to tam jeszcze został mi ostani rok szkoły gram se z kolegami w piłke jak mam wolny czas 

Dlaczego Ty chcesz zostać strażnikiem:?  ponieważ były takie sytuacje ze wchodziłem na serwer rano i wiedziałem jak są ludzie bez mikrofonu i tak dalej i nie ogarniają ct  i jestem ogarnięty i mam mutacje 

Posiadasz steam? (Jesli tak dodaj stema id) : 

Składka (TAK/NIE): Tak 

Ile czasu możesz przegrać na serwerze tygodniowo?:  Zależy od tygodnia bo jak wiemy to każdy ma swoje życie ale tak z 4,6 h 

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/boro/51.83.215.2:27015/ 
Znajomość AMXX [0/10]:  6 

Znajomość regulaminu [0/10]: 6

Znajomość moda JB [0/10]: 6 
Posiadasz mikrofon?:  Tak 


Kontakt: Ts,Dc,forum 

 

 

<<<WYMAGANIA >>>>

 

- Wiek min. 15 lat [możliwe wyjątki]

- Minimum 350 minut przegrane na serwerze

- Minimum 10 dni aktywności na serwerze

- Sprawny mikrofon

- Posiadanie TeamSpeak3

- Mutacja [możliwe wyjątki]
- Minimalna znajomość AMXX [4/10]

- Znajomość regulaminu

 

!!! Oświadczam !!! Zapoznałem się z tematem [Skala] AMXX od 1 do 10

 

<<<< PROSZĘ SKOPIOWAC CAŁĄ ZAWARTOŚĆ DO PODANIA >>>>

 

Prosze o nie marnowanie czasu administracji. Jeśli nie potrafisz dostosować się do polecenia w/w nie nadajesz się, oraz twoje podanie zostanie ODRZUCONE.

 

Administracja zastrzega sobie prawo do rozpatrzenia podania w ciągu tygodnia. 

Edytowane przez Elizka .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jestem na Nie

- brak steam 

- CT (dzisiaj gubiłeś się na prostych poleceniach przed otwarciem celi i zamiast karniakować od razu zacząłeś zabijać a jak admin zapytał dlaczego od razu zabijasz to powiedziałeś że są to karniaki w głowę po czym się zaśmiałeś)

+/- GT

 

+ wiek 

+ składka 

 

Ogólnie nie gram tutaj za długo i to nie tak że cię nie lubię po prostu piszę szczerą opinie po tym co zaobserwowałem na serwerze.

dracomalfoy-dementordementor.gif       

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na kategoryczne NIE, ciągle prosisz się adminów, żeby wypowiedzieli się pod twoim podaniem, przez co staje się to nachalne, odrzucił bym twoje podanie bez możliwości napisania następnego za takie zachowanie, ponieważ sam dobrze wiesz, że nie jest to 1 raz, a miałeś już zwracaną uwagę o to wcześniej, ciężko sobie radzisz w CT i twoja ortografia pozostawia wiele do życzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ale na NIE

 

-mylisz się w swoich poleceniach 

- Brak steama 

+/- Gt

+wiek

+skladka 

 

 

A poza tym było podanie pierwsze, było drugie, a Trzeciego nie było a tu już v4  :) 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj się ludziom lepiej poznać, nie bądź nachalny i napisz podanie dopiero za dłuższy okres niż 2 tygodnie.

podanie_odrzucone_csowicze2021.png

Edytowane przez Elizka .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie