Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie O Admina (Art)


artcik0009

Rekomendowane odpowiedzi

  • Imię: Jakub 
  • Wiek: 17 
  • Nick z gry: BIG DICK ALLADIN/ART-
  • Link do profilu GT na serwerze: Obecne /Stare
  • Link do profilu Steam:https://steamcommunity.com/id/art0009
  • Steam ID: 1:0:506762757
  • Czy posiadasz status PRIME?: Tak 
  • Dlaczego Ty?: Tak szczerze, uważam, że byłbym dobrym „nabytkiem” do administracji, chociażby ze względu na moje dość spore doświadczenie w tej roli administratora nabyte na innych sieciach tego typu, między innymi takimi jak Kill4u, 4frags, Valkiria oraz Gladius. Sądzę również, że ze względu na moje dosyć dobre relacje z obecną Administracją, jak i Władzą serwera, jestem w stanie bez problemu dobrze jak nieświetnie dogadywać się z nimi oraz współpracować na różnych płaszczyznach, czy to na przykład przy organizowaniu jakiegoś eventu, czy też przy pomocy we wszelakich innych sprawach. Osobiście chciałbym jeszcze dodać, że z wielką chęcią oraz zaangażowaniem przyczynie się do wsparcia i rozwoju serwera, jak i również całej sieci Csowicze. Pozdrawiam, z poważaniem Art-.
  • Ile grasz dziennie?:Na dzień dzisiejszy 2-6h
  • Składka członkowska 10zł/msc (TAK/NIE): Tak
  • Znajomość sourcemoda (0/5): 4.5/5
  • Kontakt: Steam/DC (art~#5696)/ FB (Dam na  pw) 
  • Czy zapoznałeś się z taryfikatorem kar i regulaminem serwera? (TAK/NIE): Tak 

 

   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+wiek

+składka

+status prime

+gt

+bardzo dużo zgłasza na u@ jeśli pojawi się cziter czy nawet powiadamia na steam w wiadomości

+doświadczenie z bycia adminem

+podanie napisane schludnie

+administracja jaki i gracze znają go dobrze

 

Jestem na duże Tak dla niego. Sam bym go chętnie u siebie przyjął bo mam 2 tony wyngla do przerzucenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie