Skocz do zawartości

Zablokowane [Podanie] dsk4rav


Gość dsk4rav

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: dsk4rav
Wiek: 26
Daj nam się poznać [min. 5 zdań złożonych]: Siemanko, na imię mam Kuba, lat 26. W szczęśliwym już ponad 3 letnim związku małżeńskim, mam 2,5 letniego syna Juliana, i w drodzę drugiego syna. Mieszkam oraz pracuje po niemieckiej stronie, zaledwie 30 kilometrów od Polskiej granicy. Interesuję się motoryzacją mam na koncie kilka złożonych samochodów pod amatorskie rajdy samochodowe oraz pod już poważniejsze RSMP,  X założonych instalacji biedy elpidżi. W rajdach samochodowych jeździłem parę ładnych lat różnymi autami począwszy od Fiat 126p z grubymi modami, po seicento 900cm3 turbo, Honda Civic turbo, subaru impreze GC wersja JDM 300hp+.

Nie toleruje dwulicowości, lizania du*y. Jestem obiektywny, do każdej sytuacji podchodzę z chłodną głową, bez faworyzowania. Jestem typowym śmieszkiem, lubię się pośmiać mam spory dystans do swojej osoby, oczywiście zależne od sytuacji, kiedy trzeba jestem poważny i opanowany, Merytorycznie prowadzę dyskusje i wyjaśniam różne spory bez większych ofiar. Z większością użytkowników mam dobry kontakt oraz miłe relacje. Staram być się miłym dla wszystkich jeśli oczywiście działa to w dwie strony. Jeśli z kimś mam nieprzychylny kontakt, staram się go ignorować i nie wchodzić w niepotrzebną dyskusję.
Jak się o nas dowiedziałeś: na csowiczach jestem od 2019 roku, wpadłem tu przypadkiem, potem miałem przerwe i wróciłem w tym roku spowrotem ok. 4 miesiące temu, i zostałem na dłużej ^_^
Co byś wprowadził w życie serwera?: Przede wszystkim jestem często i długo na TSie w gronie przyjaciół, chciałbym być dodatkową parą rąk pomagając na TSie w pilnowanie porządku, uciszając te drobne i te większę spory.
Twoje doświadczenie: w byciu adminem na TeamSpeak'u nie posiadam, lecz nie stanowi to żadnego problemu, wszystkie komendy oraz uprawnienia są do nauczenia w krótkim czasie.
Byłeś już administratorem ts'a? [Jeśli tak to jakich serwerach?] Nie
Zapoznałeś się z regulaminem?: Tak
Ile możesz poświęcić czasu?: od 15-30h
Posiadasz mikrofon?: Oczywiście 
Przeszedłeś mutację głosu?: Już dawno temu :P 

Edytowane przez dsk4rav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak 

EDIT  @ Moderator 
@ Orzel PrzeworsK, same dodanie jestem na tak nie jest akceptowalne w regulaminie forum.
Wypowiedz wymaga 3 argumentów lub wypowiedzi merytorycznej, Na poprawe masz 24h, Inaczej zostaniesz ukarany ostrzeźeniem. 
-aktywnosc 

-kuktura 

- często bywa na serwie

 

 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie