Skocz do zawartości

Zablokowane [Podanie] Takim


Takim

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick:  Takim


Wiek :24


Daj nam się poznać [min. 5 zdań złożonych]: Jestem Jacek. Pochodzę z okolic Gorlic - południowe rubieże województwa małopolskiego. Pracuje w elektroenergetyce przy projektowaniu sieci jako podwykonawca TAURON DYSTRYBUCJA S.A . Lubie uprawiać sport tj bieganie, gra w koszykówkę a także flanki [e-sport]. Lubie tematy historyczne a w szczególności dzieje Państwa Polskiego w okresie rozbicia dzielnicowego, aż do panowania ostatniego króla z dynasti Jagiellonów, a także II wojnę światową. Jestem pszczelarzem amatorem - mam aktualnie 15 zasiedlonych rodzin, przygotowanych do zimowli. Ogolnie jestem osobą otwartą, szanującą drugą osobę, a także (wydaje mi się) obiektywną.


Jak się o nas dowiedziałeś: chwilkę jestem już na forum, jestem częstym użytkownikiem 


Co byś wprowadził w życie serwera?:  Ogólnie rzecz biorąc bardzo podoba mi się serwer TS3. Mógłbym wnieść swoją pomoc dla innych/nowych  użytkowników. Nieraz potrzebny jest admin przy gaszeniu emocji na kanałach publicznych. Strasznie nie toleruje chamstwa. Wydaje mi się, że jestem dobrze postrzegany przez innych.


Twoje doświadczenie: Byłem kiedyś adminem TS3 na innej sieci (było to 2k12/13)


Byłeś już administratorem ts'a? [Jeśli tak to jakich serwerach?] Tak, na FFA . Poza tym miałem kiedyś swoje serwery jakieś tam ( FFA/COD/JAIL). Byłem sporo czasu adminem JB na tej samej sieci co adminem TS3


Zapoznałeś się z regulaminem?: Tak


Ile możesz poświęcić czasu?: siedzę często na TS3, hmm 3-4h dziennie?


Posiadasz mikrofon?: Tak 


Przeszedłeś mutację głosu?: Dość późno bo w wieku 15 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie