Skocz do zawartości

Zablokowane podanko ;)


B()mbl4

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: niJo`is better :))
Wiek: 19
Doświadczenie (w byciu adminem): Doświadczenia długiego nie posiadam aczkolwiek około miesiąca lub dwóch pełniłem funkcje admina.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): Myślę,że średnia 7 
Staż w CS-sie: OK 2-3 lat
Steam (link do profilu na https://steamid.uk/): aktualnie posiadam wersje gry bez steama...
Dlaczego Ty: chciałbym zobaczyć więcej niż dotychczas jak to jest być adminem ,przyczynić się dla dobra serwera i jego rozwoju, tak jak pisałem wyżej wiedze na ten temat jako taką posiadam i myślę że byłbym dobrym adminem bo zbiegiem czasu człowiek będzie się uczył więcej i więcej aż stanie się lepszym w tym co robi/mógłby robić, dlatego proszę o nie odrzucanie odrazu mojego podania (z powodu braku steama ;P ) tylko o dobre przemyślenia sprawy. :D 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: jest to czas ok Godzinki-dwóch dziennie czasem i więcej, wiadomo w weekendy częściej się jest dostępnym
Kontakt: messenger/ig/forum
Link do GameTracker'a: -
Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]: Oczywiśćie, jeżeli będę mieć taką możliwość nie widze problemu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale na ten moment jestem na Nie

Grasz od 6 dni, twoje gt 

https://www.gametracker.com/player/niJo`is better %3A))/91.224.117.91:27450/

Wymagane jest 50h a ty nawet 20 nie masz.

Daj się poznać innym graczom

Wątpię że amx 7 ( umiesz zmieniać ustawienia serwera za pomocą konsoli?)

 

HatefulScratchyBarebirdbat-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodze się z tym że gram od 6 dni tylko troszke dłuzej przed resetem inny nick miałem,a co do zmiany ustawien serwera w konsoli potrafilbym cos napewno,co nie zmienia faktu ze szanuje decyzje i kilka poradniczkow poogladam :p  i bede probowal kiedu indziej ;)

 

@B()mbl4 Nie wypowiadaj się w swoim podaniu

Edytor. @ OxyMen2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś aktywnym graczem @B()mbl4 i nie sprawiasz problemów. Przyjmuję Cię na okres próbny. Zgłoś się do kogoś z @ Właściciel CS 1.6 [DD2] w prywatnej wiadomości na forum. ;) 

 

podanie_przyjete_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie