Skocz do zawartości

Zablokowane Propozycja dodania skryptu do utrudniania (za)szybkiego biegania po mapie.


ZjaranyJelen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proponuję dodać skrypt, który przeszkodzi osobom robiącym ssg, biegajacym na speedhacku lub robiącym szalone bh. Otóż po przekroczeniu danej prędkości gracz będzie dostawał hita za np. 10 lub więcej HP i dodatkowo go spowolni/zatrzyma. Uważam, że może być to skuteczne, ponieważ przy którejś próbie dany gracz po prostu zginie albo będzie na "pestkę". Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie odnośnie tego pomysłu, dlaczego skoro ktos sie nauczyl robic bh czy sgs ma być za to karany? ktoś poświecił swój czas żeby sie tego nauczyć to również by chciał z tego korzystać, pomijając fakt że chyba sgs są zabronione w regulaminie to bh nie powinno być w żaden sposób blokowane, nie po to się tego uczyłem jakiś czas żeby teraz być za to karanym. Jeszcze odnośnie tego sh i sgs to bardzo rzadko spotykam się z tym żeby admin nie był aktywny wystarczy napisać na u@ i myślę że każdą sprawę załatwią w należyty sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wspomniał poprzednik, na pewno nie będziemy zakazywać robienia BH, a jak ktoś będzie miał skrypt na BH to wiadomo, że zostanie ukarany. Ponadto admin jest teraz często, jest ich coraz więcej i gra się przyjemniej, dlatego nie utrudniajmy gry, tylko wręcz przeciwnie. ;) 

 

propozycja_odrzucona_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie