Skocz do zawartości

Zablokowane [Kalendarz] Eventu Mafia


aDk

Rekomendowane odpowiedzi

MAFIA

 

Event Mafia na okres próbny będzie przeprowadzany w każdą środę oraz niedzielę o godzinie 20:00.

Event może prowadzić tylko i wyłącznie Admin/Strażnik serwera.

Przed każdym Eventem Admin/Strażnik ma obowiązek wykonania głosowania czy gracze na pewno chcą uczestniczyć w evencie.

 

 

 >>> LINK DO TERMINARZA<<<

W Terminarzu będą pojawiały się informację o Evencie, m.in. kto będzie go prowadził.

Podgląd terminarza jest możliwy bezpośrednio z serwera po wpisaniu /event na say'u!

 

Podczas Eventu będą przewidziane Nagrody dla graczy.

Jakie nagrody zostaną rozdane, gracze będą informowani podczas Eventu.

 

Każdy Admin/Strażnik, który chciałby poprowadzić Event musi zgłosić się w tym temacie stosując się do poniższego wzoru:

Cytat

 

Nick:

Data:

Doświadczenie w Evencie:

 

 

 

Co to jest Mafia ?( PLUGIN UNIKAT )

 

Kilku przebiegłych przestępców, którzy za wszelka cenę chcą zapanować nad miastem.
Ich celem jest uśmiercenie wszystkich członków miasta w nocnym glosowaniu mafii, tak żeby nie zostać zdemaskowanym!
Członkowie Mafii maja własny czat pod komenda /chat text.

KSIADZ - osoba, która modli się każdej nocy za jedna osobę. 
Wybrana przez księdza osoba nie ginie następnego dnia, jeżeli zostanie wybrana przez mafiosów do zabicia.

AGENT - osoba, która co noc sprawdza jedna osobę i jej status przynależności do Mafii.
Na początku następnego dnia otrzymuje ona potwierdzenie o statusie wybranej osoby, a miasto dowie się o trafności wyboru.
To agent decyduje, czy ma na tyle odwagi, żeby się ujawnić i skierować na siebie wzrok członków Mafii!

BARMAN - osoba, która upija jedna osobę każdej nocy.
Jeżeli upita osoba należy do grona Mafiosów, wynik ich nocnego glosowania zostanie zamieszany i ostatecznie zmieni się osoba do zabicia.
Osoba jest losowa i może nią być każdy członek miasta (nawet mafiosa).
Ostatecznie nikt nie wie o wyniku upicia barmana, nawet on sam.
No chyba ze jesteście na tyle mądrzy, żeby ocenić ze Mafia nie wybrała swojego członka do zabicia, jeżeli on zginie.

LOWCA - osoba, która raz na grę może zmienić wynik glosowania miasta.
Jeżeli w dziennym glosowaniu został wybrany na ofiarę to może wybrać osobę do zabicia zamiast siebie.
Umiejętność jednorazowa i dostępna tylko podczas glosowania miasta.

SĘDZIA - osoba, która co noc skazuje decydującym wyrokiem jednego mieszkańca.
Jeżeli podczas glosowania miasta wskazana osoba zostanie wybrana do dogrywki i w tej dogrywce będą maksymalnie 2 osoby (w tym wybrana osoba),
to wyrok skazuje ja na śmierć bez dodatkowego glosowania.

SAMOBÓJCA - osoba, która może popełnić tzw. kamikadze, dodatkowo zabierając ze sobą innego mieszkańca.
Umiejętność dostępna tylko podczas dnia i na komendę /zabij.

 

Podczas Eventu Mafia zabrania się:

-Wchodzenia do CT

-Używania Ruletki ( /los)

-Używania lotto ( /lotto)

 

 

Dokładny Opis Eventu >>Tutaj<<

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • aDk zmienił tytuł na [Kalendarz] Eventu Mafia
  • aDk polecił i przypiął ten temat

Nick:  ViruOff

Data: 17-10-2021

Doświadczenie w Evencie: Uczestniczyłem w potwornych rzeczach i mam straszne doświadczenia. Ponoszę odpowiedzialność za około 40 morderstw. Zostałem skazany na dożywocie między innymi za zabójstwo walczącego z mafią księdza, wyeliminowanie Agenta sił specjalnych oraz barmana który podał mi niecodzienny trunek przez którego zabiłem innego mafioze.

Proszę o przebaczenie miasto, ofiary i ich rodziny.

Teraz, kiedy kładę się spać, czuję się uczciwie i spokojnie, bo robię wszystko co mogę dla dobra prawa i oddaję się w ręce Boga

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też ja też ja też :babelki:

 

  • Nick: @ snuffy
  • Data: 17-10-2021
  • Doświadczenie w Evencie: Tak.

Chyba, że tylko jedna będzie to smutek. :limo:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Cry odpiął ten temat
  • Gangsta zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie