Skocz do zawartości

Zablokowane [Podanie] Boski Z Polski


Boski Z Polski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Twój Nick: Boski Z Polski
     
  • Wiek: 18
     
  • Daj nam się poznać [min. 5 zdań złożonych]: Uszanowanie :overkappa: , mam na imię Olgierd, mam 18 lat i pochodzę z województwa Wielkopolskiego. Interesuję się w głównej mierze sportem (głównie piłką ręczną, w którą gram od kilku lat), chodzę/chodziłem na siłownię, a w wolnych chwilach działam w programowaniu i piszę pluginy/paczki. Od 2017 roku stale szukam atencji lub przygód na sieciach i uważam, że osiągnąłem dosyć sporo. Jestem uczciwym gościem, który nikogo nie oszukał w ostatnim czasie ( :kekw: ), jestem bezstronny oraz lubię bawić się w lucyfera. Jestem z tych, którzy rozumieją czym jest dobry żart oraz z tych co działają racjonalnie z chłodną głową w stresowych sytuacjach. Z tych negatywnych rzeczy, to na pewno można zauważyć, że zdarzy mi się wybuchnąć gniewem, gdy ktoś irytuje mnie od dłuższego czasu. Nie posiadam żadnych wrogów i chyba nie mam złej reputacji u administracji TS3. 
     
  • Jak się o nas dowiedziałeś: Przed wakacjami przeszedłem wraz z serwerem DD2 (teraz FFa) na csowicze, a z racji, że jestem tsowcem, no to praktycznie cały czas na nim przesiaduję. 
     
  • Co byś wprowadził w życie serwera?: Przede wszystkim wprowadziłbym siebie, czyli doświadczenie oraz nową osobę w administracji, która ma chęci do działania. Jestem osobą, która doskonale rozwiązuje cudze kłótnie oraz cudze problemy. Jestem nienagannym użytkownikiem serwera, jeszcze nigdy nie otrzymałem bana na tym serwerze (oprócz tego jednego, którego chciałem [długa historia]) i myślę, że jestem lubianą osobą. Oczywiście nie toleruję kolesiostwa i innych patologicznych zjawisk, więc osoby, z którymi przesiaduję nie będą miały żadnych ulg. Każdy jest równy każdemu. Dodatkowo dodatkowa para rączek się przyda ponieważ czasami (bardzo rzadko) nie widać adminów, a właśnie wtedy są potrzebni. Twarda ręka to podstawa.
     
  • Twoje doświadczenie: Bodajże 3 lata spędziłem jako admin TS3 
     
  • Byłeś już administratorem ts'a? [Jeśli tak to jakich serwerach?]: Tak, byłem:
    - 2018 Admin na MTG
    - 2019 Admin na MTG / Admin na DS
    - 2020 Admin na DS / GS
     
  • Zapoznałeś się z regulaminem?: Tak
     
  • Ile możesz poświęcić czasu?: Średnio tygodniowo spędzam około 45-50 godzin
     
  • Posiadasz mikrofon?: Tak
     
  • Przeszedłeś mutację głosu?: Tak

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK.

Ogólnie rzecz biorąc dobrze mi się współpracowało z tym Panem.

 

Ponadto osoba ogarnięta, konsekwentna w działaniu. Nic dodać, nic ująć

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ aktywność

+ restrykcyjny wobec podjętych decyzji

+ obiektywny

- konfliktowość oraz dawne błędy

+ myślę że to dobre rozwiązanie na ponowne zbudowanie zaufania między użytkownikami

 

Jak najbardziej na TAK

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_przyjete_csowicze2021.png

Przyjmujemy na okres próbny

Będzie to okazja na zbudowanie twojego zaufania + sprawdzenie nad powierzonymi Ci obowiązkami

 

 

 

23:13 24.10.2021 - Okres próbny zaliczony

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie