Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Skarga na gracza Xdpawcio


Bl@cKs

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę:Bl@ck

 

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) :476681911

 

Powód skargi:Freekilowanie i to nie pierwszy raz. To było tak prowadzący wydał polecenie bezruch do odwołania kręcąc się płynnie w prawo mimo że kręciłem się płynnie czyli strzałką strażnik Xdpawcio zabił mnie nie podając powodu.

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): świadkowie było 25osób na serwerze demka nie mam ale to jest czas około między 20minutą a 21 ale nie jestem pewny

 

Czas zdarzenia: około 20:55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pierwsza sprawa poprawnie napisana skarga powinna wyglądać tak: \/

 

Cytat

 

Nick gracza składającego skargę:Bl@ck

 

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) : Xdpawcio ,<STEAM_0:1:476681911> 

 

Powód skargi:Freekilowanie i to nie pierwszy raz. To było tak prowadzący wydał polecenie bezruch do odwołania kręcąc się płynnie w prawo mimo że kręciłem się płynnie czyli strzałką strażnik Xdpawcio zabił mnie nie podając powodu.

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen):  Nagranie z HLTV z mapy jail_anka_2020    Dzień/godzina: 2021-10-04 20:49    2021-10-04 21:31 , 3 dzień tygodnia, początek rundy

 

Czas zdarzenia: około 20:55

 

 

Po przeanalizowaniu nagrania z HLTV stwierdzam, że nie kręciłeś się płynnie w prawo, ewidentnie widać to na nagraniu z HLTV. ( LINK )

 

Po zgłoszeniu na Admin Chat, problemu Admin @ snuffy wytłumaczył Ci za co zostałeś zabity.

 

Zamiast takiego bezsensownego pisania, jak niżej wystarczy problemy zgłaszać na Admin Chat.

Cytat

Bl@ck -20:58:53- 'say' "za co?"
Bl@ck -20:58:55- 'say' "ahahaha"
Bl@ck -20:58:57- 'say' "przeciez bylo"
Bl@ck -20:58:59- 'say' "plynnie"
Bl@ck -20:59:01- 'say' "japierdole"
Bl@ck -20:59:07- 'say' "i on jeszcze bana na ct nie dostal"

Bl@ck -20:59:09- 'say' "to jest chore"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie