Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie na Strażnika


MementoMorii

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: MementoMori
Imię: Oliwier
Wiek: 19

Doświadczenie: miewałem własne serwery w zamierzchłych czasach, wielokrotnie miałem admina na róznego typu serwerach od dd2 po hns'a

Coś o sobie: Nazywam się Oliwier, w życiu kieruje się paroma zasadami między innymi MementoMori stąd mój nick. Zainteresowania to stricte sport tj. sztuki walki głównie boks i kickboxing, oraz ogólno pojęta wojskowość. Aktualnie szkole się na agenta ubezpieczeniowego więc jeśli serwer nie będzie wyrabiał pieniężnie to mogę wesprzeć rzecz jasna. Poza głównymi głównymi zainteresowaniami mam również hobby w postaci pisania tekstów oraz freestyle który można czasami usłyszeć na mam talent ;D.

Dlaczego Ty chcesz zostać strażnikiem:? Głównie ze względów bezpieczeństwa, bo przecież po to jest ta rola ale również aby wspierać administracje i właścicieli różnego typu barwnymi pomysłami na eventy czy wydarzenia które mogę nawet na własną ręke organizować, już nie raz poświęcałem swoje szlugi na rzecz dobrej zabawy innych graczy aby serwer stale się rozwijał. FAKTEM jest mój bogaty amx bans za którego rzecz jasna przepraszam, osoby które mnie poznały wiedzą że z reguły jestem miły i uprzejmy dla ludzi o ile ktoś nie zacznie, I TUTAJ rodzi się błąd który OBIECUJE poprawić, proszę o szanse której nie zmarnuje i rzecz jasna wykorzystam. W momencie gdy dam się chodź raz sprowokować sam złoże rezygnacje dla dobra serwera. Więc jeszcze raz proszę o szansę i oficjalnie przepraszam za moje zachowanie które się już nie powtórzy.

Posiadasz steam? (Jesli tak dodaj stema id) : STEAM_0:1:616700571

Składka (TAK/NIE): Rzecz jasna że tak

Ile czasu możesz przegrać na serwerze tygodniowo?:  W zależności, w ostatnim tygodniu nei grałem nic ze względu na delegacje lecz zazwyczaj ok. 5 godzin dziennie (tylko nie w piątki ani soboty)

Link do GT:  https://www.gametracker.com/player/MementoMori/51.83.215.2:27015/
Znajomość AMXX [0/10]: 6/10 (lata temu ostatnio byłem adminem ale coś raczej jeszcze pamiętam)

Znajomość regulaminu [0/10]: 7/10 paradoksalnie

Znajomość moda JB [0/10]: 9/10
Posiadasz mikrofon?:  Tak


Kontakt: 

Steam

 

<<<WYMAGANIA >>>>

 

- Wiek min. 15 lat [możliwe wyjątki]

- Minimum 350 minut przegrane na serwerze

- Minimum 10 dni aktywności na serwerze

- Sprawny mikrofon

- Posiadanie TeamSpeak3

- Mutacja [możliwe wyjątki]
- Minimalna znajomość AMXX [4/10]

- Znajomość regulaminu

 

                                                                            !!! Oświadczam !!! Zapoznałem się z tematem [Skala] AMXX od 1 do 10

 

<<<< PROSZĘ SKOPIOWAC CAŁĄ ZAWARTOŚĆ DO PODANIA >>>>

 

Prosze o nie marnowanie czasu administracji. Jeśli nie potrafisz dostosować się do polecenia w/w nie nadajesz się, oraz twoje podanie zostanie ODRZUCONE.

 

Administracja zastrzega sobie prawo do rozpatrzenia podania w ciągu tygodnia

Edytowane przez Elizka .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie

-zachowanie ( dużo osób mi mówiło że wyzywasz) 

-AMX bans ( wszystkie za zachowanie)

+mikro 

Ogolnie najpierw popraw zachowanie a potem składaj podanie wtedy może zmienie na Tak narazie pozostaje na Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogółem ja jestem zdania że wszyscy zasługują by otrzymać szansę i by się wykazali ale jesteś osobą specyficzną toksyczną nie szanującą graczy 

Jestem na NIE

-brak kultury osobistej

-bany za obrazę rodziny graczy/adminów 

-działanie na szkodę serwera 

Nie chciał bym z tobą współpracować na tej posadzie ; ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Smuci  mnie fakt że ludzie widzą i wytykają minusy zamiast spróbować spojrzeć na plusy :/ Drugą sprawą jest to że mam wrażenie iż 100% z komentujących nie przeczytało podania nawet do połowy, zobaczyli nick i z piechoty napisali swoje zdanie, ale to tylko moja subiektywna opinia może nie mam racji. 

Pozdrawiam MementoMori

Edytowane przez MementoMorii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogółem to za bardzo cie nie znam gadałem z tobą na tsie ale wydajesz się spoko osobą. Potrafisz rozbawić człowieka w mam talent . Dobrze prowadzisz ale własnie minus w tym, że twój bans jest nie najlepszy . Kultura trochę do poprawienia. (Wiadomo nikt święty nie jest)  Wiek też w porządku.

 

Dla mnie okres próbny.

 

 

Pozdrawiam TECHNIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie