Skocz do zawartości
EURO 2024- Play- Off ( Zgarnij 120zł PSC)! ×
Nowy szablon graficzny - Zbiórka sieciowa - Wygląd rang ×
Wspólny rozwój serwera ×

Zablokowane Rezygnacja Pietrek90 i Wytłumaczenie czemu Rezygnuję


Pietrek90

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Pietrek90
Z jakiej rangi rezygnujesz?: Admin cs go Mod 
Powód: Brak czasu na siedzenie serwera pustego 

 

Jeszcze  zła  Atmosfera na forum Hejt  na moją osobę  jestem na forum cały czas jak byłem w Grecji czy jestem w pracy to obserwuję co się dzieje  za reakcje że by karać osobę śmieszne domagać się że by mi dać warny a najlepiej bany , od daniu mi  szansy przez @ RumcajsJumper   nic złego nie robiłem  napisałem odpracowanie to kilka  osób  reagowało kupami  lub nie lubię  po czym Boski napisał propozycję  że bym ja nie mógł się  odpracować w ciągu 30  dni na 90 dni wypowiedziałem swoje zdanie to ludzie od was ffa  następnie Ment dał mi Awans  po czym znów kupa czy nie lubię ja już nie zamierzam ss robić  bo kto robi to ten wie ale już  na te kupy nie będę  pisał skargi xd  xd  xd 

 

 

@ Boski Z Polski ja nigdy nie chciałem się kłócić  z wami całą ekipą  od powrotu Grecji chciałem że by wszystko było ok z Argosem się pogodziłem  chciałem  zwami też ale macie do mnie uraz i wszystko robicie że by mnie  się pozbyć jak mnie daliście  bana na serwer że niby ja spalony ja   wiem że  jestem czysty  bo Patryk  dał ub na serwery bo wie  że jestem czysty i wszyscy do mnie że ja cziter może ja święty nie jestem  ale umiem przeprosić i się dogadać ja siedzę  sobie spokojnie gadam  z osobami  jest ok 

FFa, a Ty cały czas, gdzieś coś do nas masz. Proszenie o pomoc właściciela forum nic Ci nie da ponieważ na tej sieci jesteś skreślony wśród użytkowników. Boski   mów  za siebie bo piszesz  jak byś  za wszystkich pisał  a   mniejsza grupka chce  mnie że bym był na ts3  może nie ze wszystkimi  bo się  boją  że jak zejdą  do mnie to  będziecie robić im  spiny tak nastawiliście przeciwko mnie i ja otym dobrze wiem  <14:17:12> "Boski Z Polski": Siema, chcesz dalej toczyć ze mną konflikt czy raczej unikamy się wzajemnie i sobie nie dogadujemy? hmm   ja już nie chce nic do was pisać czy próbować na ts3  nic pisać że by nie było kolejnej skargi  i chcę mieć święty spokój co nie wejdę na ts3 to wy do mnie piszecie a nie ja  

  ja już nic nie chcę  a chciałbym i bym wszystko zrobił że by było  w porządku ale nic na siłę   i  nikomu nigdy zle nie życzę   że by osoba  się zabijała przez  ze mnie  drążysz temat  który dawno został zamknięty odpracowałem warny gdzie popełniłem błędy i gdzie moje  zachowanie było nie w porządku  i gdzie   piszecie posty to  mam prawo za reagować  tego nie lubię  czy mi si coś  nie podoba  mam do tego prawo i nie zabronicie mi tego  teraz mam czas  że by wszystko wyjaśnić co było wczoraj to co było to Zoo a  nie tylko mi wmawiać  że to moja tylko winna wiadomo że będziecie się trzymać ekipę  i się  popierać bo każdy się boi się postawić przeciwko wam ja jestem sam  i  i mi przykro   że skargi nawet o durne reakcję  są  że by usilnie dostać bana to wy mnie prowokujecie pod każdym postem który nie zrobię to wy negatywnie i  już nie będę wymieniał bo chcę  zakończyć  wszystko i ja już nie zamierzam się zemstę robić bo ja  nie zamierzam cały czas wałkować temat   jak ja jestem skreślony to ok ale nie u wszystkich i   jeszcze mi Boski zabronisz  jeszcze wypowiadać  się pod twoim podaniem bo i tak mi wszystko zabraniacie odezwać się do osób to wiem cała ekipa ffa oprócz Argosa 

 

 

 

 

 

ssssssssss boski.png

 

 

 

Skończ też  Piotrek już tą szopke 

Cyrk odjechał już dawno  Oxymen to ty skargę wczoraj napisałeś a nie ja i ja właśnie kończę  ty możesz  wszystko  a ja mam się zamknąć i się  nie odzywać nie będę  milczał 

ja ss.png

ssss boski 12.png

Edytowane przez Pietrek90
edytowałem na odpowiedz Oxymena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japie******  skończycie już temat ffa i temat co się dzieje bo już czytać takich rzeczy nie mogę i już wkur*** tym co piszecie . 

 

Naprawdę ludzie którzy wspólnie tworzyli serwer i teraz mają  lekkie problemy i nie wiedzą jak się ostrzasnąć z tego co się wydarzyło przez ten miesiąc.  A wy się dobijać cios ? 

 

Ludzie na początku gracie na serwerze chwalicie a gdy ktoś ma źle w swoich sprawach prywatnych to jecie ich jak pi*d** 

 

Skończ też  Piotrek już tą szopke 

Cyrk odjechał już dawno 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie