Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie na kozak strażnika.


Komornik Szymon

Rekomendowane odpowiedzi

<<<WZÓR >>>>

 

Nick: Komronik Szymon
Imię: Michał
Wiek: 19

Doświadczenie: w kanter strajka gram se od 10 lat serwerow troche sie przemieliło , dlatego cieszcie sie ze macie taka pozytywna osobe w swoim gronie graczy , adminem bylem na paru serwach jak ktos duzo gral na na innych siecach to moze zobaczyc u mnie w znajomych na stemie tkz. head adminow z innych sieci ( nie nie chwale sie niedowiarki ) no i co nazw innych sieci nie bede przytaczał ;)

Coś o sobie: My name is Majkel , lubie sobie pograc na tym pieknym jb (piekniejszy by byl jakby sie bardziej polkes zajmowal) a tak poza kompem to sobie lubie pozapierd***c szybka furmanka i widac mnie na roznych zlotach w konkursach na najglosniejszy wydech ( jak ktos tez lubi to na dm dam fb ;D ) 

Dlaczego Ty chcesz zostać strażnikiem:? Chciałybym wejsc na ten serwer jak za czasów wakacji gdzie nikt sie nie pruł do nikogo ( a jak prół to dla beczki) , tych marudziarzy i łaków to wyjasnic i niech se ida pograc w minecraft'y a reszty to pilnowac nie trzeba , a no i oczywiscie dlatego zeby mnie nie mutwoali bo jak powiem prawde to obraza jak na mame która nie dala 10 ziko na chipsy . 

Posiadasz steam? (Jesli tak dodaj stema id) : STEAM_0:1:161109082 , http://steamcommunity.com/profiles/76561198282483893

Składka (TAK/NIE): dam te 11 ziko

Ile czasu możesz przegrać na serwerze tygodniowo?: jak mnie nikt nie denerwuje to codziennie po 6h , a jak widze pajacow na serwerze to mnie nie zobaczycie

Link do GT: [JailBreak] CSowicze.pl [WOJNY GANGOW][MISJE][LEVEL][RANGI][SKINY][VIPSTEAM] : Top Players (gametracker.com) polecam 2 razy kliknac w link dla nie wiedzacych 
Znajomość AMXX [0/10]: a jak pisze podanie na straznika to dam 3/10 jak polkes bedzie chcial ulepyszc serwa to napisze 9/10 :)

Znajomość regulaminu [0/10]:  2/10 bo jak powiem  prawde to ban leci :/

Znajomość moda JB [0/10]: no oczywiscie ze 5/10 jak polkes bedzie cos chial to moge podwzyszysc rating na 9
Posiadasz mikrofon?:  Yes.


Kontakt: http://steamcommunity.com/profiles/76561198282483893

pogchamy w odpowiedziach . Pozdrawiam.

 

 

<<<WYMAGANIA >>>>

 

- Wiek min. 15 lat [możliwe wyjątki]

- Minimum 350 minut przegrane na serwerze

- Minimum 10 dni aktywności na serwerze

- Sprawny mikrofon

- Posiadanie TeamSpeak3

- Mutacja [możliwe wyjątki]
- Minimalna znajomość AMXX [4/10]

- Znajomość regulaminu

 

!!! Oświadczam !!! Zapoznałem się z tematem [Skala] AMXX od 1 do 10

 

<<<< PROSZĘ SKOPIOWAC CAŁĄ ZAWARTOŚĆ DO PODANIA >>>>

 

Prosze o nie marnowanie czasu administracji. Jeśli nie potrafisz dostosować się do polecenia w/w nie nadajesz się, oraz twoje podanie zostanie ODRZUCONE.

 

Administracja zastrzega sobie prawo do rozpatrzenia podania w ciągu tygodnia. 

 

Edytowane przez Elizka .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez tytułu.png

 

Nie spełniasz wymagań na Strażnika

- Minimalna znajomość AMXX [4/10]

 

Godzinę temu, Komornik Szymon napisał:

Znajomość AMXX [0/10]: a jak pisze podanie na straznika to dam 3/10 jak polkes bedzie chcial ulepyszc serwa to napisze 9/10 :)

 

Godzinę temu, Komornik Szymon napisał:

Znajomość regulaminu [0/10]:  2/10 bo jak powiem  prawde to ban leci :/

Zostawię to bez komentarza.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, aDk napisał:

Bez tytułu.png

 

Nie spełniasz wymagań na Strażnika

- Minimalna znajomość AMXX [4/10]

 

 

Zostawię to bez komentarza.

 

 

ale ze zazdro ze umiem powiedziec prawde czy kazdy tu lize dupe kazdemu ? ;* 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie.

-kultura, wiele razy musiałam Cię upominać, bo albo nadmiernie przeklinasz, albo obrażasz, sama historia Twoich banów coś o tym mówi;)

-nawet w CT nie potrafisz się normalnie zachować, wielokrotnie krzyczysz do mikrofonu prowadząc, lub po przeszkadzasz prowadzącemu śpiewając, lub właśnie też krzycząc :}

-nadmierne łamanie regulaminu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Minimalna znajomość AMXX [4/10]

 

                 Znajomość AMXX [0/10]: a jak pisze podanie na straznika to dam 3/10 jak polkes bedzie chcial ulepyszc serwa to napisze 9/10 :)

- Znajomość regulaminu

 

Znajomość regulaminu [0/10]:  2/10 bo jak powiem  prawde to ban leci :/

 

Jeśli nie potrafisz dostosować się do polecenia w/w nie nadajesz się, oraz twoje podanie zostanie ODRZUCONE.

podanie_odrzucone_csowicze2021.png

Edytowane przez Elizka .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie