Skocz do zawartości

Zablokowane Problem z czitami


EMniL

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wspaniali :)

Chciałbym powiedzieć coś konkretnego dotyczy problemu na serwie w nocy lub późnym wieczorem 

A więc problem polega na tym że po godz 00:00 wchodzi pełno cziterow gra się ciężko I się odechciewa. Jest masa skarg gdzie adminy? 

A więc problem nie tylko na ffa ale też na dd2 only. Ludzie proszą by ktoś z adminów wszedł na serwer. Nikogo nie ma.? Gdzie są? 

Po porostu wiadomo każdy ma swoje życie prywatne. Nie jest w stanie tego u pilnować jest weekend itd. 

Ale kiedy się składa podania o adma jest masa problemów. Chociaż chce się pomóc bo człowiek dużo gra wieczorem też I jak i w dzien. 

Są limity milion itd. 

Czym się różni tak naprawdę człowiek od tego który gra dłużej od tego co jest krócej na serwie? A chce tak samo pomoc jak ten dłużej? 

Zwracam się  do opiekunów serwera by bardziej podchodzili po ludzku do ludzi. Bo po godz 00:00 na serwie dzieje się tyle że gra nie ma sensu z cziterami grać. 

Nie ma adminów itd wielki płacz i lament jest na serwie. 

Myślę że da to kiedyś do zrozumienia ta długa wypowiedź. Ale taka prawdą jest niestety. 

Miłego dnia życzę :) pozdrawiam. 

I do zobaczenia na serwie w dzien 💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat jest conajmiej śmieszny, na FFA siedziałem do 1 - do ostatniego gracza, pilnując porządku i pisząc z kolegą z zagranicy który wszedł do nas na serwer. Sytuacja na dd2 była, owszem ale od razu poinformowałem o tym @ misiek223 więc nie wiem w czym tkwi twój problem, a bardziej on tkwi na tym że twoje podanie na admina zostało odrzucone, bo nie do końca zrozumiałeś dlaczego tak się stało. Niestety ale bycie Administratorem, to nie tylko amxmodmenu i banowaniu "jawnych" cziterów, ale umiejętność rozpoznawania ich. Nawet głupie SSY, trzeba wyczekać i zrobić w dobrym momencie, ale wam graczom się wydaję że nic nie robimy. A robimy ile możemy, teraz mam wolne - pomimo że piłem bo jest weekend jak sam to nazwałeś, wbiłem na serwer uważnie obserwując graczy z którymi grałem czy też "pokazałem" pomocną dłoń dla gracza z Anglii, jeśli dla Ciebie to jest nic. To uraziłeś mnie w tym momencie, bo jakby nie patrzeć - przykładam się do pełnienia roli administratora, staram się rozstrzygać spory jak i karać najłagodniej jak potrafię, co widać po nawet amxbansie, moje bany są na pięć minut w przypadku kultury, gdzie inni banują na trzydzieści minut. Po prostu staram się wysuwać pomocną dłoń w stronę graczy, ale jedyne co dostaję, to właśnie takie tematy jak Ty tutaj napisałeś. Między innymi zanim "wszedłem" na rangę administratora, miałem na serwerze kilka sporów. Odkąd pełnie rolę administratora, nie patrzę na nikogo przez pryzmat jakiś przykrych słów w moim kierunku czy moich w jego kierunku, po prostu uważam że każdy powinien być tak samo traktowany, a nawet jeśli ja przesadzę, to jestem za tym abym otrzymał bana według taryfikatora który widnieje w regulaminie.  Mówisz że dużo grasz - w tamtym miesiącu przegrałem na serwerze @ OxyMen2 @ .:Szwagier:. @ Maryjan @ waski_rs ponad 150 godzin, ani razu Cię nie widziałem. Widziałem Cię za to trzy dni temu jak wszedłeś na 20 minut po czym wyszedłeś. Serio myślisz że takie coś przejdzie? Nikt Cię nie zna, a nagle dostaniesz admina i myślisz że sobie poradzisz z otrzymaną rangą? Że dasz radę siedzieć 24/7 na komputerze, pilnując serwera? Wątpie, bo aktualnie nawet jeśli teraz mam wolne od pracy, to nie zdołam tyle wysiedzieć, posiedzę kilka godzin ale nie cały dzień. Ale kiedy wychodzę wiem że ktoś z administracji wbił i widzę go, to po prostu "wymieniam się" zmianą. A co on zrobi dalej, to już nie moja sprawa. Ja po prostu zostawiam wszystko w porządku jakim powinno być to zostawione, bo na tym polega współpraca pomiędzy adminami a właścicielami. Nie mamy flag do wszystkiego, ale mamy "umilać" rozgrywkę innym, umilać co za tym słowem stoi? A no właśnie to że na każde zgłoszenie na u@ mamy reagować, postępować według "zaleceń" osób które je nam narzucają. Jakby nie patrzeć to obowiązek tej rangi i na pewno nie możesz nikomu zarzucić że ktokolwiek cokolwiek źle wykonuje, a jak już to na pewno nie przez pryzmat tego że twoje podanie zostało odrzucone. Mam nadzieję że to do Ciebie dotrze kiedy tylko na to zerkniesz, życzę Ci tym samym miłej nocy! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam 

 

Jeśli masz jakiś ogarniętych kumpli, którzy mają czas i ogarniaja, dawajcie. Każda para rąk się przyda ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie