Skocz do zawartości

Zablokowane Dodanie godzin do ct


lecer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

chciałbym tutaj złożyć propozycje jeżeli chodzi o ct zauważyłem ze na serwerze wchodzą osoby które pierwszy raz graja albo nie mają mikra nie znają regulaminu 

stąd wychodzę z propozycją taka żeby dodać godziny do wejscia do ct wtedy ograniczy się wzywanie admina na daremno zeby zbanował jednego gracza czy tam dwóch 

I na moje oko gra była by owiele lepsza gdyż przez takie zachowanie osób w ct którzy nie znają sie na prowadzeniu zniechęca ludzi do dalszej gry. Wtedy lepiej dla serwera jak i dla graczy którzy grają.

Mam nadzieję że przejdzie<3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogółem to serwer ma i tak deficyt prowadzących nie raz trzeba prowadzić nawet po 5 map po rząd a takich strasznych problemów serwer nie ma z ludzmi co wchodzą do ct i robia mass fk więc jestem na nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że swego czasu była opcja, dzięki której po wpisaniu przez określoną ilość więźniów komendy /zmiana przerzucało się nieogarniętych strażników.

Może warto pójść w tym kierunku?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PedroCS napisał:

/zmiana przerzucało się nieogarniętych strażników.

 Taka propozycja została niedawno odrzucona, wprowadziłoby to zbyt wiele zamieszania, ponieważ mamy zbyt dużo "śmieszków" na serwerze.

 

 

Co do wprowadzenia godzin, jest to zbędne, ponieważ zamiast godzin jest blokada levelowa, gracz aby przejść do CT musi posiadać 1 poziom, można rozważyć podniesie tego poziomu do 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie