Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie Malik Montana


Gość d4aa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Imię:  Daniel
  • Wiek:  17
  • Nick z gry: malik montana
  • Link do profilu GT na serwerze: https://www.gametracker.com/player/Malik Montana/137.74.5.146:27015/ 
  • Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/jjjxxxddd/
  • Steam ID: STEAM_0:1:507196209
  • Czy posiadasz status PRIME?: Owszem.
  • Dlaczego Ty?: Ponieważ na serwerze jest mała aktywność adminów, a z tego co zauważyłem trochę cheaterów jest. Przydałoby się dopilnować porządku nie tylko z cheaterami a z zachowaniem niektórych graczy. Denerwuje mnie to, że ktoś podskakuje i nie ma osoby, która zrobi dobry ruch w kierunku tych szkodników. Co do serwera dużego stażu tam nie posiadam, lecz z czasem to się wbija :D 
  • Ile grasz dziennie?: Tyle ile mam wolnego czasu, trzy godzinki około dziennie.
  • Składka członkowska 10zł/msc (TAK/NIE): Myślę, że tak
  • Znajomość sourcemoda (0/5): 4/5
  • Kontakt: Steam, FB
  • Czy zapoznałeś się z taryfikatorem kar i regulaminem serwera? (TAK/NIE): Przeczytałem i jak najbardziej zgadzam się z regulaminem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem na nie.

Nie znam Cię i nie kojarzę z serwera

Masz przegrane 12H łącznie 

Nowe konto, rejestracja na forum 06.09.2021r.

Po trzech dniach od rejestracji na forum składasz podanie o admina, sorki lecz chyba troszkę zbyt wcześnie.

Za każdym razem jak wbijam na serwer jest obecny minimum jeden admin, więc aktywność raczej nie jest mała.

Edytowane przez Gr@b@rz
,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem na nie.

Nie znam Cię i nie kojarzę z serwera

Masz przegrane 12H łącznie 

Nowe konto, rejestracja na forum 06.09.2021r.

Po trzech dniach od rejestracji na forum składasz podanie o admina, sorki lecz chyba troszkę zbyt wcześnie.

Za każdym razem jak wbijam na serwer jest obecny minimum jeden admin, więc aktywność raczej nie jest mała.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie