Skocz do zawartości

Zablokowane [Multi Admin] malik montana


Gość d4aa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : malik montana
Wiek: 17
Steam ID:  https://steamcommunity.com/id/jjjxxxddd/

Na jakich serwerach chciałbyś być M@? [ CS 1.6 / CS:GO ]: Only mirage #1 
Na ilu serwerach posiadasz admina?: Na żadnym. (  miesiąc temu odszedłem z tej posady z uwagi na umierający serwer)
Znajomość komend AMXX / SOURCE MOD [ 1-10 ]: 9/10 (musiałbym trochę sobie przypomnieć)
Znasz i zatwierdzasz regulaminy? [ TAK/NIE ]: Jak najbardziej
Mikrofon:? Posiadam
Dlaczego właśnie Ty?: Ponieważ na serwerze jest mała aktywność adminów, a z tego co zauważyłem trochę cheaterów jest. Przydałoby się dopilnować porządku nie tylko z cheaterami a z zachowaniem niektórych graczy. Denerwuje mnie to, że ktoś podskakuje i nie ma osoby, która zrobi dobry ruch w kierunku tych szkodników. Co do serwera dużego stażu tam nie posiadam, lecz z czasem to się wbija :D 
Kilka słów o sobie: Jestem Daniel, mam 17 lat moim zainteresowaniem jest drift, niedawno kupiłem swoje e36 :) Posiadam wysoką kulturę osobistą oraz umiem się dogadać z każdą osobą, lubię współparcować i mieć dobry kontakt z graczami. Lecz nie lubię jak się ktoś wobec mnie dwujęzyczy, wtedy tracę swoją cierpliwość. 
Kontakt [ Steam / Faceebok ]: To i to :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE

pomyliłeś chyba działy i chciałeś podanie na admina ( na admina tutaj napisz : https://csowicze.pl/forum/1003-podania-o-admina/ )

nie spełniasz wymagań

Więc chyba od razu do odrzucenia

 

HatefulScratchyBarebirdbat-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordo, za nick powinni Cię przyjąć, ale pomyliłeś działy. Zajrzyj tutaj ----> LINK

 

Żeby @ ferstel się nie przyczepił, że 3 argumenty to:

 

1.  - Pomyliłeś działy

2. - Nikt Cię nie zna na forum.

3. + Wiek

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat_zamkniety2_csowicze2021.png

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie