Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie na admina Wtykson


Wtykson

Rekomendowane odpowiedzi

<<<WZÓR >>>>

 

Nick: Wtykson
Imię: Bartłomiej

Coś o sobie: Jestem se zolnierzem, lubie pograc na jb. Gram tez czesto w lola. Chodze do 4 klasy technikum i musze sie pochwalic dwoma zdanymi egzaminami zawodowymi na cztery do napisania. Kolejne cztery mam w styczniu, obym zdał :D. Uwielbiam grac na jb csowiczow, ze wzgledu na atmosfere i ludzi ktorych tu poznalem.
Wiek: 18, w listopadzie koncze 19
Doświadczenie: Jestem obecnie adminem na dd2, stranizkiem na jb. Wczesniej adminowalem na jakims codmodzie ktory juz nie istnieje.

Dlaczego Ty chcesz zostać adminem:? Denerwuje mnie fakt ze max bana ktorego moge dac to na 30 minut, a czesto przydaje sie ban o wiekszej dlugosci, przez co jestem zmuszony pisac do wyzszych rangą o owego bana. Uwazam, ze sprawdzam się dobrze jako straznik. zbanowałem juz 30 osobnikow za wyzwiska, wiec trzymam serwer w ryzach kultury wobec wspolgraczy.

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Wtykson/51.83.215.2:27015/

Ile czasu możesz poświęcić na serwerze tygodniowo?: 7h - 30h

Znajomość regulaminu [0/10]: 8

Znajomość moda JailBreak [0/10]: 9

Składka (TAK/NIE): TAK

Znajomość AMXX [0/10]: 7

Steam ID? : STEAM_0:0:121414553

Posiadasz mikrofon?:  TAK


Kontakt: https://steamcommunity.com/id/khadajhin44444444/ , https://www.facebook.com/bartek.zajac63/ , ts, discord: normanwtykson#4444

 

 

<<<WYMAGANIA >>>>

 

 

- Wiek min. 16 lat

- Posiadanie TeamSpeak3

- Sprawny mikrofon

- Steam

- Minimum 1000 minut przegrane na serwerze lub zapraszam do Strażnik

-Minimum 14 dni jako Strażnik

- Minimum 25 dni stażu na serwerze.

- Składka 10 zł miesięcznie (pierwsze 5 dni darmowy Svip)
- Minimalna znajomość AMXX [6/10]

- Minimum 5 postów na forum csowicze.pl

- Znajomość regulaminu

 

 

!!! Oświadczam !!! Zapoznałem się z tematem [Skala] AMXX od 1 do 10 i Regulamin Jailbreak

 

 

<<<< PROSZĘ SKOPIOWAC CAŁĄ ZAWARTOŚĆ DO PODANIA >>>>

 

Prosze o nie marnowanie czasu administracji. Jeśli nie potrafisz dostosować się do polecenia w/w nie nadajesz się, oraz twoje podanie zostanie ODRZUCONE.

 

 

Administracja zastrzega sobie prawo do rozpatrzenia podania w ciągu tygodnia. 

Edytowane przez Mefistoo
Edycja czasu poświęconego na serwerze tygodniowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neturalny nie chciałem się wypowiadać lecz @ Wtyksonjest osobą która ma wiele +

lecz jedyna rzecz która mnie u niego nie przekonuje to jego gra w CT,

myślę że jeżeli będzie utrzymywał swoje GT to można dać szanse bo pewnie będzie się udoskonalał to moje skromne zdanie.

 

 

+składka, Gt

+/- CT  (+ bo dużo gra i zna zasady, - bo często nie ogarnia.)

 

powodzenia :swirek:

 

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem neutralny z przewagą na tak masz posadę strażnika niby banujesz niby ogarniasz  masz wiele plusów nie będę ich wypisywał ale jedynie co uchybia mnie od dania pełnego tak to częsta twoja gra w ct masz ogarnięte wszystko na tip top ale czasami nie ogarniasz.

Baśka Mostowiak życiem/./

20220320183452_1.jpg.3738f86a0af71a9872756d2db1c32d0c.jpg.ef22f7ce481f647f563e02282410d0a1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie