Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie na strażnika - Assassin


Assassinxd

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Assassin
Imię: Michał
Wiek: 22 lata

Doświadczenie: Byłem raz opiekunem na jednej wielkiej sieci byłem na wielu serwerach adminem bądź strażnikiem lecz podchodziłem z wielu serwerów 

Coś o sobie: Mam na imię Michał mam 22 lata mieszkam sam na co dzień chodzę do pracy zależy czy jestem w Polsce czy w Niemczech. Kocham strzelanki takie jak cs dlatego też chodzę na airsoftgun z kolegami się postrzelać w weekendy również  kocham bardzo pieski nie takie policyjne oczywiście 😂

Dlaczego Ty chcesz zostać strażnikiem:?  Ponieważ chcę pomóc w różnych sprawach serwerowych i nie zawodnym chronieniu jailbrek'a przed niepożądanymi ludźmi.

Posiadasz steam? (Jesli tak dodaj stema id) :  STEAM_0:1:523302146

Składka (TAK/NIE): Tak

Ile czasu możesz przegrać na serwerze tygodniowo?:  nie jestem w stanie policzyć ale dużo 

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/ASSASSIN/51.83.215.2:27015/
Znajomość AMXX [0/10]: 6,7/10

Znajomość regulaminu [0/10]: 9

Znajomość moda JB [0/10]: 9
Posiadasz mikrofon?:  Tak

 

!!! Oświadczam !!! Zapoznałem się z tematem [Skala] AMXX od 1 do 10

 

<<<< PROSZĘ SKOPIOWAC CAŁĄ ZAWARTOŚĆ DO PODANIA >>>>

 

Prosze o nie marnowanie czasu administracji. Jeśli nie potrafisz dostosować się do polecenia w/w nie nadajesz się, oraz twoje podanie zostanie ODRZUCONE.

 

Administracja zastrzega sobie prawo do rozpatrzenia podania w ciągu tygodnia. 

 

Edytowane przez Elizka .

bloggif_657a54eeb1db7.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie 

-staż

+Regulamin choć wątpię 

+Składka

Jestem na nie głównie z powodu stażu grasz 10 dni.

 

Powodzenia 

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie

Ale widzę cię w przyszłości na tej funkcji bardzo często wchodzisz do ct gdy nie ma chętnych jesteś pozytywny idzie z tobą fajnie pogadać ale masz sporo wad bardzo często przeklinasz wchodzisz w dyskusji z graczami kolejna sprawa to co piszesz w podaniu wiedz że z tego będziesz pytany więc jeżeli piszesz ze znajomość regulaminu 10/10 lepiej by była to prawda ale twoje zachowanie tej znajomości nie potwierdza nie stety

+steam

+gt

+składka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie