Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie Na Admina Ozilo


OzilProzil

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: OzilProzil
Imię: Oskar

Coś o sobie: Siema jestem Oskar mam 16 lat lubię sport , jazdę na rowerze i rekreację wodną oraz lubie grać w gry typu cs go /1.6 / dying light itp. Jestem z Legnicy, lubię poznawać nowe osoby.Od początku grałem w gry i uprawiałem sport najbardziej grałem w cs 1.6 nfs itp, w wieku 10 lat zacząłem uczyć się pływać i jeździć na rowerze codziennie, Lubię gotować,sprzątać,spotykać się ze znajomymi.
Wiek: 16
Doświadczenie: Mam doświadczenie z innych serwerów typu zm/jb/dd2

Dlaczego Ty chcesz zostać adminem:?  Ponieważ zazwyczaj gram dużo w na serwerze wieczorami/popołudniami/porankami i chciałbym zadbać o serwer 

Link do GT:https://www.gametracker.com/player/OzilProzil/51.83.215.2:27015/

Ile czasu możesz poświęcić na serwerze tygodniowo?: Tygodniowo moge poświęcić minimum 10 godzin 

Znajomość regulaminu [0/10]: 8/10

Znajomość moda JailBreak [0/10]: 9/10

Składka (TAK/NIE):TAK

Znajomość AMXX [0/10]: 6/10

Steam ID? :  STEAM_0:0:459362987

Posiadasz mikrofon?: TAK


Kontakt: 

GG/Steam/Facebook(Messenger)

 

 

<<<WYMAGANIA >>>>

 

 

- Wiek min. 16 lat +

- Posiadanie TeamSpeak3 +

- Sprawny mikrofon +

- Steam +

- Minimum 1000 minut przegrane na serwerze lub zapraszam do Strażnik +

-Minimum 14 dni jako Strażnik + 

- Minimum 25 dni stażu na serwerze. +

- Składka 10 zł miesięcznie (pierwsze 5 dni darmowy Svip) +
- Minimalna znajomość AMXX [6/10] +

- Minimum 5 postów na forum csowicze.pl +

- Znajomość regulaminu +

 

 

!!! Oświadczam !!! Zapoznałem się z tematem [Skala] AMXX od 1 do 10 i Regulamin Jailbreak

 

 

<<<< PROSZĘ SKOPIOWAC CAŁĄ ZAWARTOŚĆ DO PODANIA >>>>

 

Prosze o nie marnowanie czasu administracji. Jeśli nie potrafisz dostosować się do polecenia w/w nie nadajesz się, oraz twoje podanie zostanie ODRZUCONE.

 

 

Administracja zastrzega sobie prawo do rozpatrzenia podania w ciągu tygodnia. 

Edytowane przez OzilProzil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mało kto jest w stanie się wypowiedzieć, lubimy się Ozilku, choć prawie się nie znamy... No właśnie, mijamy się często na serwerze, bardzo rzadko Cię widzę, ale kiedy widzę, to często wchodzisz do ct, za co plusik. Niestety zdarzają się sytuacje, w których niezbyt reagujesz na to jak ludzie łamią regulamin, a to jest wielkim minusem. Sami dorbze wiemy, że już masz 2/3 ostrzeżenia, a one nie wzięły się z nikąd.

Podsumowując moją obiektywną odpowiedź, jestem na nie, daj odrobić sobie Swoją "negatywna reputację", popraw się i spróbuj kiedy indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm nie często z tobą gram ale jak gram to też jest dużo adminów i każdy robi za ciebie. Sprawdzałem z @ Elizka .Miss twoje bany to było ich 9 przez twoja kandytature jako strażnik z tego 2 ja ci chyba kazałem dać więc moim zdaniem nie potrzeba Ci wyższej rangi.  Jestem za tym abyś dalej był strażnikiem i nie ma potrzeby dawania ci awansu. Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie