Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Skarga


Makina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: Makina <3

 

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) : @ zapka steam id chyba jej macie? 

 

Powód skargi: Zabijanie bez powodu, rzuciłem granat który nie zadał straznikowi obrażeń a ten mnie zabił mówiąc że rzuciłem granatem zadając mu obrażenia, a nie zadał bo pokazał by mi się licznik ile obrażeń zadałem i dodało mi do misji a miałem wtedy 0/2000 i nic mi nie dodało. Chciałbym dodać że to drugi więzień też rzucił granat i na bank on zadał obrażenia i po prostu może szanowny admin lubi tą osobę i nie chciał jej zabijać :)

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): https://www81.zippyshare.com/v/ES1iuH4G/file.html

 

Czas zdarzenia: 10:40 jakoś tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja wyglądała tak, że startowe HP mam 224 jak dobrze pamiętam, po rzuceniu granatów, w tym widziałam Ciebie jak rzucasz spojrzałam na HP i miałam mniej. Jeśli rzucasz we mnie granatem to musisz się liczyć z tym, że mogę odebrać to jako próbę buntu. 

Drugiego więźnia również bym zabiła, gdybym po prostu wiedziała kto to rzucił. 

W dalszej części rudny zabijałam już za granaty, bo był zakaz trzymania przez tt czegokolwiek, więc bliżej się przyglądałam więźniom, teroia z faworyzacją graczy niezbyt trafiona.

 

Edit. Pragnę podrzucić tylko punkt z regulaminu:

3.10 Więzień, który posiada broń (Długą, krótką, Granaty[HE,Mołotow]) może zostać zabity bez ostrzeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A więc tak jak widać na HLTV rzuciłeś granat w strone Zapka, więc mogła cię zabić bo jest to traktowane jako próba buntu 

 

3.10 Więzień, który posiada broń (Długą, krótką, Granaty[HE,Mołotow]) może zostać zabity bez ostrzeżenia.

 

Nie każdy widzi wszystko 1:1 więc to czy zadał jej obrażenia czy nie, mogła cię zabić, mogła nie zauważyć również gracza który jako pierwszy rzucił granat i zadał obrażenia.

 

 

 

skarga_odrzucona_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie