Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie na strażnika ViruOff


ViruOff

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  ViruOff
Imię:  Dominik
Wiek:  21

Doświadczenie:  W cs 1,6 gram od 2009 roku.  Admina posiadałem na only dd2 oraz  TopF**** gdzie pełniłem także role organizatora zabaw.

Coś o sobie: Hej, nazywam się Dominik pochodzę z Katowic, interesuję się piłka nożną oraz lubię zwiedzać miejsca w których nie byłem, oczywiście po pijaku.. Tak zwana przygoda, na koniec dodam, że jestem osobą która jest pewna siebie, wie czego chce a czego nie, humorzasty z dystansem.

Dlaczego Ty chcesz zostać strażnikiem:?  Ponieważ jestem aktywnym graczem oraz chciałbym  pilnować porządku na serwerze, mamy aktywnych strażników ale jeszcze jeden by się przydał.

Posiadasz steam? (Jesli tak dodaj stema id) : STEAM_0:1:3774206 

Składka (TAK/NIE): TAK

Ile czasu możesz przegrać na serwerze tygodniowo?:  20-30

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/ViruOff/51.83.215.2:27015/
Znajomość AMXX [0/10]:  7

Znajomość regulaminu [0/10]: 9

Znajomość moda JB [0/10]: 10
Posiadasz mikrofon?:    TAK   

 

 

 

 

 

!!! Oświadczam !!! Zapoznałem się z tematem [Skala] AMXX od 1 do 10

 

<<<< PROSZĘ SKOPIOWAC CAŁĄ ZAWARTOŚĆ DO PODANIA >>>>

 

Prosze o nie marnowanie czasu administracji. Jeśli nie potrafisz dostosować się do polecenia w/w nie nadajesz się, oraz twoje podanie zostanie ODRZUCONE.

 

Administracja zastrzega sobie prawo do rozpatrzenia podania w ciągu tygodnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, dużym plusem jest chęć chodzenia do CT, ostatnio bardzo często Cię widuje, GT też masz bardzo ładne, doświadczenie, oraz znajomość regionalnu, które oczywiście jest do sprawdzenia, choć myślę, że można zaufać, że ów regulamin znasz - również sa plusami. No... Same plusy, takiego to tylko brać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie