Skocz do zawartości

Zablokowane skarga figo figo


xFiRescreamelo

Rekomendowane odpowiedzi

WZÓR SKARGI

 

link do amx http://banicje.pl/amxbans/ban_list.php

 

Nick gracza składającego skargę: xFiRescream

 

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) : figo figo

 

Powód skargi: nie zgadzam się z bannem FK, przeszkadzanie w prowadzeniu ponieważ gracza hunty słusznie zabiłem bo miał bezruch a spadł z pola i robił strefy. Nie przeszkadzałem w prowadzeniu tylko gracz DJ stachu co chwilę zamykał i przeszkadzał.

czas przeszkadzania w prowadzeniu tego gracza to były gąbki. na mapie : jb_community 

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen):demko

 

Czas zdarzenia:  godzina 18.58h

                                 dzień serwerowy: czwartek

                                 25.08.2021

 

# Gracza figo widzę pierwszy raz na serwerze a już miech gram i mam trochę godzin: https://www.gametracker.com/player/xFiRescream/51.83.215.2:27015/

 

2.14 CT ma obowiązek tłumaczenia przyczyn śmierci TT  podczas prowadzenia w przypadku zapytania oraz pojawienia się nowych graczy nieznających zasad gry. wytłumaczyłem za co go za bielem po mimo tego bana dostałem.

3.3 Zadaniem więźnia jest słuchanie oraz wykonywanie poleceń tylko prowadzącego, polecenia wykonuje się jak najszybszą i jak najkrótszą drogą.                                                                                                                                                                  figo figo nie przeszkadzałem ale mogłem cię zabić bo polecenia się wykonuję jak najszybszą i najkrótszą drogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeanalizowaniu nagrania z HLTV.

 

Admin banujący :  @ TenSpeedy

 

Stwierdzam, że ban był słuszny.

1. Ewidentny Free-kill na graczu Hunty.

2. Ewidentne prowokowanie więźniów.

3. Ewidentne przeszkadzanie prowadzącemu.

 

Na pytania na serwerze nawet nie raczyłeś odpowiedzieć i wyjaśnić swoich decyzji.

Mam wrażenie, że tą skargą próbujesz sobie robić żarty z Administracji serwera, ponieważ zaprzeczasz wszystkiemu co zrobiłeś podając do tego nagranie.

Następna taka skarga będzie odebrana jako żart z Administracji i zostaniesz dodatkowo ukarany.

Myśl co robisz na serwerze, forum to nie śmietnik do wrzucania byle czego, a my nie wygraliśmy czasu na loterii żeby go tracić na tego typu skargi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meh... oboje dobrze wiemy że niezłe cyrki na serwerze odwalałeś a mimo to dalej twardo piszesz skargi... powiem tyle, dla mnie (figo fago) przeszkadzałeś wyjść z tego toru co sie kręcił, zabiłeś chłopa chociaż gracz dwa określał że jeśli przesunie go na tor kolegi lub na inny to nie będzie zabijał i 3 sprawa, podchodziłeś do tt i prowokowałeś. Za te 3 dostałeś bana :)

Ty grasz miesiąc a ja 8 :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie