Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie na Adminka :l


Huarashi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: 的吉奧人Russ
Imię: Marcin :3

Coś o sobie: Dzień dobry nazywam się Marcin mam 17lat za 2miesiące będę miał 18lat chodzę do szkoły branżowej 1stopnia ucząc się na zawodzie ślusarz/spawacz lubię ten zawód bo można się czasem dowiedzieć ciekawych rzeczy od tym zawodzie. także w wolnych chwilach lubię sobie pograć w cs, wyjść z znajomymi na dwór pograć w piłkę lub pobiegać (nie wiem co więcej dodać :l)
Wiek: 17 
Doświadczenie: 7,5/10 :l

Dlaczego Ty chcesz zostać adminem:? hm dlatego że czasem przydały by się wyższe flagi niż które mam teraz bo czasem jak trzeba dać dluższego bana niż 30min za obrazę/obrażanie serwera itp a większość takich sytuacji to wolanie wyższej administracji która nie ma czasem czasu bo cos robią :l 

Link do GT:https://www.gametracker.com/player/的吉奧人Russ/51.83.215.2:27015/ (przepraszam za slabe gt w tym miesiacu ale naprawie je) 

Ile czasu możesz poświęcić na serwerze tygodniowo?:15/20h 

Znajomość regulaminu [0/10]: 8/10

Znajomość moda JailBreak [0/10]: na samym modzie gram od dawna wiec trochę go poznałem 

Składka (TAK/NIE): tak 

Znajomość AMXX [0/10]: 5/10 (wiem słabiutkie ale no trzeba tez trochę czasu do nauki 

Steam ID? : TEAM_0:1:561690761

Posiadasz mikrofon?:  jasne ze tak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE

Według mnie to nie jest czas na awans na wyższe stanowisko niż strażnik, czasami zachowujesz się tak jak się zachowujesz..

Wielokrotnie trzeba zwracać ci uwagę na różne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie

Twoje zachowanie nie jest na poziomie admina , często się zastanawiam jak dostałeś strażnika .

Do tego często wywalało cie podczas bycia w CT (przynajmniej jak ja grałem , bo najwidoczniej gramy o innych godzinach)

Popraw swoje zachowanie i napisz ponownie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Russ, szczerze mówiąc  jak  piszą moi poprzedni rozmówcy jestem  na nie

 Częste brak kultury oraz nagminne  słowa wulgaryzujące, często mnie prowokujesz i mi przeszkadzasz ( a nie ładnie) twój GameTracker jest taki sobie. Bardzo często cię wywala w ct i jest to czasem utrapieniem. Jak masz minusy to i masz plusy ale nie będę się rozpisywał. Podsumowując tak czy siak jestem na nie ale mówię że masz szanse ale to za jakiś czas. <.< PS. cfany lisek z cb

Edytowane przez Majaczysz

Baśka Mostowiak życiem/./

20220320183452_1.jpg.3738f86a0af71a9872756d2db1c32d0c.jpg.ef22f7ce481f647f563e02282410d0a1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie