Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie na Admina Shock


Shock. ツ

Rekomendowane odpowiedzi

<<<WZÓR >>>

 

Nick: Shock
Imię: Dawid

Coś o sobie: A wiec mieszkam w Zamościu uczę się w kierunku marketingu prowadzę firmę z tatą w wolny czasie gram na jb ostatnio odkryłem swoją drugą pasję czyli kinematografie staram się spełniać w tym co lubię robić ; )

Wiek: 19
Doświadczenie: P
osiadałem admina na serwerach typu jail/zm/dd2/ffa byłem kilkukrotnie opiekunem jb/zm aktualnie jestem strażnikiem u nas na jb

Dlaczego Ty chcesz zostać adminem: Mam sporo wolnego czasu na to by pilnować porządku na serwerze gram bardzo często o póznych godzinach nocnych gdzie brakuje adminów i czasem brakuje tych praw strażnikowi by nadać większego bana

Link do GT:https://www.gametracker.com/player/Shock/51.83.215.2:27015/

Ile czasu możesz poświęcić na serwerze tygodniowo?: różnie zależy czy jestem w domu czy w firmie/szkole ale tak jak pisałem w wcześniejszych podaniach od 2 do 6h dziennie a tygodniowo to minimalnie te 10/15h 

Znajomość regulaminu [0/10]: 9/10

Znajomość moda JailBreak [0/10]:10/10 myślę że teraz gdy już wróciłem do formy i poprzypominałem sobie wszystkie zabawy śmiało mogę powiedzieć że 10 : ) 

Składka (TAK/NIE):TAK

Znajomość AMXX [0/10]: 8/10

Steam ID? : STEAM_0:0:1680597

Posiadasz mikrofon?: Tak


Kontakt: 

Steam/Discord/Forum/Ts3

 

<<<WYMAGANIA >>>>

 

 

- Wiek min. 16 lat +

- Posiadanie TeamSpeak3 +

- Sprawny mikrofon +

- Steam +

- Minimum 1000 minut przegrane na serwerze lub zapraszam do Strażnik +

-Minimum 14 dni jako Strażnik +

- Minimum 25 dni stażu na serwerze. +

- Składka 10 zł miesięcznie (pierwsze 5 dni darmowy Svip) +
- Minimalna znajomość AMXX [6/10] +

- Minimum 5 postów na forum csowicze.pl +

- Znajomość regulaminu +

 

 

!!! Oświadczam !!! Zapoznałem się z tematem [Skala] AMXX od 1 do 10 i Regulamin Jailbreak

 

 

<<<< PROSZĘ SKOPIOWAC CAŁĄ ZAWARTOŚĆ DO PODANIA >>>>

 

Prosze o nie marnowanie czasu administracji. Jeśli nie potrafisz dostosować się do polecenia w/w nie nadajesz się, oraz twoje podanie zostanie ODRZUCONE.

 

 

Administracja zastrzega sobie prawo do rozpatrzenia podania w ciągu tygodnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie czas najwyższy dać szanse "nowym" się wykazać. Szczególnie, że 3/4 osób które są aktywne i pilnują porządku na serwerze to strażnicy a nie admini. Zwolnienie miejsca dla osoby której gt przewyższa łączny czas adminów na serwerze nie jest głupim pomysłem.          (skala miesiąca)                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Wiec jestem na TAK                                                                             

Edytowane przez ViruOff
błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem neutralny

+ piękny i ponętny głos

+  gt super

+ bezstronny

+ ct  masz na plus

+  jest lubiany

Przechodząc do minusów

- mały staż

- czasem ponoszą cię

 emocje

- niekiedy nie masz kultury

 

Baśka Mostowiak życiem/./

20220320183452_1.jpg.3738f86a0af71a9872756d2db1c32d0c.jpg.ef22f7ce481f647f563e02282410d0a1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie