Skocz do zawartości

Zablokowane [Skarga] Shadow Admin godny polecenia.


Fartowny.

Rekomendowane odpowiedzi

Shadow administrator FFA. Koleś który znalazł się tam chyba z łapanki? De_inferno godzina 21:20 gramy sobie, nagle Shadow nadużywa mikrofonu, mówię mu grzecznie żeby się zamknął pomimo że ma range, to uciążliwe jest kiedy ktoś gra na słuchawkach a koleś jęczy do słuchawki i myśli że to śmieszne.
W dodatku jego koleżka t n t obrazał pewną osobę, wstawiłem się za tą osobę i po 4 słowach dostałem bana na jeden dzień, to jakiś żart chyba z jego strony. Shadow ja rozumiem że możesz być porobiony czy cokolwiek innego, ale bierz pełną odpowiedzialność za rangę którą posiadasz. Rozmawiałem wczoraj o tym z wami panowie @ .:Szwagier:. @ os[A], szkoda że pomimo tego co powiedział Szwagier, nie każdy z adminów do tego się stosuje i na serwerze nadal panuje samowolka, w dodatku dodam od siebie, że dzisiaj na serwerze miała miejsce śmieszna sytuacja gdzie na mapie eldorado był skanowany płot zgłaszałem na u@ Shadow nie wchodząc na specta zbanował dwie randomowe osoby! xD! 
I to nie ma miejsca pierwszy raz a któryś już z kolei. 
Zostawiam tutaj możliwość wypowiedzi dla innych, bo chłopaki z którymi rozmawiam na codzień też się przekonali o zachowaniu Shadow'a.
Dodałbym demko, ale niestety na demku HLTV nie słychać mikrofonów, a ja stronnie od pisania skarg przez co tego nie nagrałem. Ale myślę że wypowiedź innych osób "uświadomi" was że to nie są żadne wymysły z mojej strony, pozdrawiam. W dodatku otrzymałem bana na 1 dzień, gdzie chłopaki znacie mnie, jestem kulturalny i z każdym próbuję się dogadać. Albo po prostu ignoruje. Więc ban to też chyba wzięty z jego taryfikatora.
"2.2 Obraza gracza  Ban 30 min do 7 dni (uzależnione od stopnia przewinienia i historii banów)"

Odpowiedź 1.
N.W.A mistrzu kochany, mówię że on zbanował dwie randomowe osoby bez wejscia na spec, a nie że je slaynął. :)
 

Edytowane przez Fartowny.
Poprawka literówki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, że muszę się wypowiadać w takich skargach lecz niestety gracz @Fartowny. ma rację.

Bardzo często się zdarza że shadow faworyzuje kolegów przykład z przed chwili tnt też obrażał lecz bana nie dostał a fartowny tak.

Kolejna rzecz którą wraz z @Bandit. admin przerzuca się do teamów gdzie jest łatwiej, przykład z dzisiaj z eldorado jesteśmy w TT ( ja wraz z banditem ) terrorysci prowadza 6:0 ,a w liczbie gracz jest 13 terrorystów 11 CT i admin przerzuca się do TT.

Jakieś chore powody banów :

http://banicje.pl/amxbans/ban_list.php?bid=11488

http://banicje.pl/amxbans/ban_list.php?bid=10327

 

Kolejna rzecz zgodnie z taryfikatorem 1.3 Używanie komend/bindów/tricków utrudniających oraz zaburzających uczciwą, normalną rozgrywkę ( SGS, ABH, Spin bot, cl_lw 0, cl_lc 0 itp.)→ Ban 1 dzień  Ban permanentny.

 

Pierw ban na 1 dzień za sgs powinien byc a admin co zrobił?  http://banicje.pl/amxbans/ban_list.php?bid=11492 od razu perm od buta

 

1.11 Zakaz skanowania płotów na mapie  Eldorado  - Ban od  5 minut 30 mint  Ban- 1 godz

 

http://banicje.pl/amxbans/ban_list.php?bid=11465

 

Admin wgl nie stosuję się taryfikatora banuje jak mu się zachce.

 

 

 

HatefulScratchyBarebirdbat-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wypowiedź raczej niewiele wniesie do posta bo czasem sobie u was pogrywam, ale potwierdzam słowa Fartownego. Już sam się zdążyłem przekonać, że ten gościu na tym stanowisku to pomyłka. Banuje tego kogo ma ochotę zbanować, mimo tego, że ktoś kogoś obraża to ma to głęboko w poważaniu, dodatkowo wielokrotnie już słyszałem jak nadużywa mikrofonu i sam obraza ludzi, wydaje jakieś głupie dźwięki przez mikro. Często gęsto, bez przypomnienia o celach mapy (warto dodać, że to pierwszy raz gdy ktoś nie wykonuje celi) po prostu zabija ludzi. A i jeszcze jedno, co rusz przerzuca się dzięki adminowi z drużyny do drużyny (tej w której jest łatwiej lub wygrywa) nawet nie zważając na stan graczy np. 14v11 a on dodaje się do tych gdzie jest 14. Nie chce mi się wypisywać więcej na temat tej osoby, ale sam zdążyłem się przekonać, że to gamoń, otrzymując bana niesłusznie, ale nie chciało mi się pisać skargi, za leniwy jestem, żeby się nad jakimś pionkiem spuszczać. Peace.

Edytowane przez Bandit.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt , faktem jest że admini troszkę sobie bindy nadużywają . Jak można pisać cele mapy dla tt jak połowa czasu mineła , po ch*j te 2 minuty są :) Jeśli notorycznie ktoś nie wykonuje rozumiem , ale admin pisze cele tylko wtedy gdy mu pasuje , w tt jak kampią i paki nie plantują a w ct jak do , zaplantowanej paki nie chcą poodejść :) A to że drą ryja niepotrzebnie i przeszkadzają to już pominę ten fakt , i przy rekrutacji jak ktoś napiszę o tym że ktoś jest wulgarny albo obraża graczy niech popatrzy na siebie :)

Edytowane przez Lucyferr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety, lub stety też się podpisze. Byłam w tym czasie na serwerze. Tnt jest jaki jest, rzecz ujmując wtedy zaczal konwersować do mnie dziwnymi, wręcz chamskimi tekstami. Więc, fartowny się wtrącił.  

Jednakże, stwierdzam fakt iż, Shadow troszeczkę przegina z mikrofonem, mimo że, jest adminem to nie powinien tak robić- nie ważne czy pijany czy nabuzowany innymi używkami. Powinien zachowywać spokój, taki jak należy. Ban moglbyc, max godzina. Ale dla jednego jak i drugiego, jeśli miałoby być sprawiedliwie.  

Pozdrawiam. 

exeee.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie